среда, 4 января 2017 г.

Коники теж бувають вередливими

Нова казка чернігівської дитячої письменниці «Коник-вереда на прізвисько Тюх» побачила світ саме напередодні Нового року. Це вже чотирнадцята книжка улюбленої багатьма маленькими читачами та їхніми батьками Маргарити Бордонос.

Усі її книжки яскраві, дотепні та зрозумілі сучасним дітям. До цього майже всі твори пані Маргарити були віршовані, тепер вона вирішила спробувати себе в прозі.
Кожна казка письменниці — це невимушена розмова. Письменниця переконана, що виховувати маленьких бешкетників треба змалечку. Та якщо їм щось суворо забороняти, результат може бути негативний. Навпаки — варто розповісти на прикладах, до чого може призвести  неслухняність. І найкраще, на думку пані Маргарити, зробити це вустами казкових героїв, які теж, виявляється, можуть потрапити в халепу.
Так сталося і з маленьким коником, головним героєм нової казки. Його вередливість доводить до відчаю батьків. Знайома для багатьох ситуація. Нечемного стрибунця вчать не лише батьки, а й інші казкові герої. Деякі події примушують вереду замислитися над своєю поведінкою і почати виправлятися.
Книжка розрахована на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Особливої привабливості казці додають малюнки менської художниці Марини Скоробагатько. Їй вдається передати характери образів, зробити їх живими та зрозумілими.

Незабаром книжку можна буде знайти у книжкових магазинах.

Софійка ЛЕВАДА

Комментариев нет:

Отправить комментарий