среда, 25 января 2017 г.

У Чернігові вперше пройшов фестиваль здоров’я

 Захід проходив протягом двох днів у колишньому кінотеатрі імені Щорса.
Фестиваль об’єднав багатьох людей та організації, для яких здоров’я — не лише слово, а спосіб та справа життя.

Організація спортивної та психологічної реабілітації для інвалідів із вадами зору вже давно стала одним із досягнень громадської організації « Конкордія». Саме створення єдиної в Україні команди сліпих футболістів, яка на практиці довела, що може людина, якщо їй дати повірити в себе, — яскравий приклад конкретної роботи організації. Психологи організації допомагають дітям-інвалідам, хворим на ДЦП, втілюють у життя унікальну методику каністерапії (терапія за допомогою спеціально навченого собаки) та багато інших цікавих проектів.

До фестивалю «Конкордія» підготувала цикл лекцій. Психологи Леся Анак та Сергій Степанов розповідали про психосоматику. Багато хвороб виникає від стресів та нервових ситуацій, і для лікування інколи потрібні не пігулки та лікарі, а допомога психологів і віра людини в одужання.

На фестивалі можна було дізнатися про інформаційну медицину, яка вже розвивається у нашому місті. За допомогою апарату «КСК- Барс» можна зробити спектральний портрет тіла людини і зробити корекцію там, де це потрібно.Фестиваль проходив уперше. На жаль, інформаційної кампанії майже не було, і всі дізнавалися про нього випадково. Сподіваємося, що перший досвід допоможе організаторам виправити помилки, і наступного року фестиваль пройде в набагато ширшому форматі.

Марта ЄЛІСЄЄВА

Комментариев нет:

Отправить комментарий