среда, 25 января 2017 г.

Семенов є Семенов

На 6-му етапі Кубку світу з біатлону в італійському селищі Антхольц-Антерсельва чернігівець Сергій Семенов у класичній біатлонній гонці на 20 кілометрів із чотирма вогневими рубежами завоював бронзу.
Це поки що кращий результат у цьому сезоні в індивідуальних гонках серед українських спортсменів. Антхольц розташований на рівні 1600 метрів над рівнем моря, і там важко дихати, але чоловікам пощастило — не було вітру. Семенов — відомий снайпер і цього року стріляв без промахів та був кращим серед усіх суперників після трьох стрільб. Але на заключному рубежі зробив один промах і пропустив уперед славнозвісного Мартена Фуркада, який мав два промахи, і переможця Антона Шипуліна, який при одному промаху пробіг на 57 секунд швидше за нашого хлопця.

Нестача швидкості — стара «хвороба» Сергія, але попереду ще чемпіонат світу в середині лютого в австрійському Хохфільцені, і Сергій ще має час підтягнути швидкість. Однак у Антхольці була ще одна хороша можливість завоювати медаль для Чернігова — у чоловічій естафеті 4х7,5 км. Адже лідери чоловічого біатлону француз Мартен Фуркад і росіянин Антон Шипулін вирішили пропустити цю гонку. Але чернігівці Артем Прима і Сергій Семенов, у першу чергу Прима, пробігли свої етапи нижче за очікування. Їхній товариш по команді Володимир Семаков та Дмитро Підручний бігли краще і вивели нашу збірну на 3-є місце, але Дмитро його не втримав, і в підсумку ми знову четверті. Уже втретє в цьому сезоні. Проте для чоловічої команди це успіх. Переможцями ж стали норвежці, за ними йдуть німці та росіяни.

Комментариев нет:

Отправить комментарий