среда, 11 января 2017 г.

Виселення відкладається. Чи ні?

Фото wikimedia.org

Перед Новорічними святами викладачі та учні Чернігівської обласної художньої школи ледь не опинилися на вулиці.

Художня школа орендує приміщення в обласного Центру науково-технічної творчості молоді. Із приходом нового керівника центру Олександра Мисюри виникло непорозуміння між ним та керівництвом школи. Як пояснює Олександр Мисюра, є намір перевести заклад до приміщення на Гончій, 33, де знаходяться школа і центр, гуртки з інших районів міста. Саме тому не продовжили оренду художній школі й запропонували виселитися з приміщення до 1 квітня.
Ситуація набула великого розголосу і, безперечно, викликала шквал емоцій як у викладачів школи, так і в батьків. Утім, здається, конфлікт намагаються вирішити.
Як повідомила прес-служба міськради, поки що є домовленість, що до 1 липня, тобто до кінця начального року, діти займатимуться у звичному для них приміщенні.
За словами заступника мера Олександра Ломаки, весь час до 1 липня міська влада разом з обласним керівництвом буде займатися вирішенням цього питання і або знайде місце для гуртків Центру науково-технічної творчості молоді, який є балансоутримувачем приміщення, або знайде нове приміщення для художньої школи.
Не так оптимістично дивиться на вирішення проблеми директор художньої школи Марія Рибіна-Ткач. У телефонній розмові вона повідомила, що досі не бачила жодного офіційного документа, який би підтверджував вирішення цього питання, принаймні до 1 липня. Чекатимемо подальшої інформації.

Софійка Левада

Комментариев нет:

Отправить комментарий