среда, 4 января 2017 г.

«Реггеді Енді» — новорічна казкова історія

Актори філармонійного центру кожного року дарують чернігівським дітям казку — яскраву, добру та зворушливу. Цього разу вони особливо старалися і підготували справді незабутнє дійство, яке надовго запам’ятається дітлахам та їхнім батькам.

«Реггеді Енді» — історія про те, як дружба та любов допомагають долати перешкоди. Казка дарує віру в те, що всі мрії обов’язково здійсняться. Оксана Кравчук адаптувала літературний матеріал Дж. Грюеля для маленьких глядачів. Реггеді Енді — персонаж, створений американським письменником більше ста років тому, став героєм цілої серії дитячих книжок і дуже полюбився дітлахам у всьому світі. Вистава філармонійного центру — це музичні фантазії на тему історій ганчірної ляльки.
Саме вона намагається допомогти хворому хлопчику і запрошує його здійснити непросту подорож. Вона відволікає його від хвороби різними шляхами. Вони потрапляють на Острів яскравих вражень та в Країну заповітних мрій. Їм буває страшно в Безодні дитячих страхів, але вони перемагають труднощі та перешкоди.
Неважливо, що все це відбувається у світі дитячих сновидінь. Діти вірять, що все можливо. Вони переживають разом із головними героями та дуже емоційно сприймають дійство. Акторський ансамбль відмінний, особливо переконливим був Дмитро Обєдніков (Кріс), вражають своєю грою Інна Василенко (Піггі), Ірина Єрмакова (Енді) та Ольга Печко (Мадемуазель Зет).

Казковості дійству додають і виступи танцювальних колективів «Фолькмодернбалет» та «Екватор».
Марта ЄЛІСЄЄВА

Комментариев нет:

Отправить комментарий