среда, 21 декабря 2016 г.

Березовий гай прикрасили до Нового року


У Березовому гаю нещодавно висадили молоді берези та дуби. Однак із настанням зимового періоду виникла потреба їх якось позначити. Адже в парку вигулюють собак, та й у дітей розпочався сезон активного зимового відпочинку. Тож велика вірогідність випадкового пошкодження. Активісти ГО «Еко Місто» нестандартно підійшли до вирішення цього питання — вони вирішили прикрасити їх дощиком та іграшками. Таким чином, насадження будуть вирізнятися, а в мешканців з’явиться святковий настрій.

Вокальний ансамбль «Верес» знову чекають у Франції

Молоді співаки вокального ансамблю «Верес» збирають валізи та готуються до концертів у Франції. На них там чекають. Це вже третя поїздка талановитих чернігівських аматорів до прекрасної країни. Там вони дають по кілька концертів у різних містах і мають шалений успіх, розповідає керівник ансамблю Ірина Біда.

Карантин? Карантин!

Ще в понеділок на ранковій нараді В. Атрошенко наполегливо питав начальника управління охорони здоров’я В. Кухаря і начальника управління освіти В. Білогуру, чи не час дітей відправляти на дочасні канікули у зв’язку із захворюваністю на грип.

У Чернігові відновлює роботу цех для плетіння маскувальних сіток


Уже півтора тижні в приміщенні «Просвіти» за адресою: вул. Хлібопекарська (колишня Воровського), 10 плетуть маскувальні сітки.

У Чернігові відкрили ялинку та ковзанку

Зі святом Святого Миколая та початком роботи розважального комплексу «Казкова зима» чернігівців привітало обласне та міське керівництво.

Чернігівці віддають гроші шахраям тисячами

Чоловік 1936 р.н. повідомив службу «102», що дві жінки, які представились працівниками пенсійного фонду, під приводом обміну гривні на євро заволоділи грошовими коштами в сумі 4500 гривень, котрі заявник власноруч їм передав.

Сталася пожежа в Центрі реабілітації дітей «Відродження»

Низка надзвичайних ситуацій у Чернігові не припиняється. Не встигли чернігівці оговтатися від обвалу гуртожитку, як ще одна неприємна новина – запалала будівля Центру реабілітації дітей-інвалідів «Відродження».

Де зараз живуть постраждалі зруйнованого гуртожитку

 Як розповіла «Відомостям» керівник прес-служби міської ради Наталія Чусь, на сьогодні закінчуються косметичні ремонти в кількох студентських гуртожитках, куди найближчим часом мають переселити всіх мешканців постраждалої будівлі. На ранковій нараді в понеділок мер Владислав Атрошенко дав доручення начальнику управління капітального будівництва міськради Анатолію Дзядзьку, аби пришвидшили виконання ремонтних робіт.