пятница, 9 декабря 2016 г.

За помилку Кабміну платить споживач

Донарахування плати за опалення в холодному жовтні для споживачів, які не мають загальнобудинкових лічильників тепла, викликали хвилю обурення по всій Україні. Зокрема в Чернігові, крім завищених тарифів, громадянам донарахували 13%.

Дурний платить двічі

Ще у вересні експерти стверджували, що для гарантованого проходження опалювального сезону треба мати в підземних газових сховищах 17, а краще — 19 мільярдів кубометрів газу. Була можливість отримати від структур ЄС 500 млн доларів для закупівлі необхідних 2,5 млрд кубометрів газу, але голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв «змоделював» баланс таким чином, що вистачить 14,5 млрд, посилаючись на надані Укргідрометеоцентром температурні графіки і компетентність фахівців «Нафтогазу».

Четвертий енергоблок ЧАЕС сховали на 100 років

29 листопада відбулася історична подія — НБК (новий безпечний конфайнмент) насунули на об’єкт «Укриття». Тепер 4 енергоблок ЧАЕС разом із першим саркофагом ізольований на 100 років.

Плату за квитанції в Ощадбанку не скасовано, а перенесено

Повідомлення правління державного Ощадбанку в середині листопада про запровадження з 1 грудня комісії при оплаті за комунальні послуги в розмірі 3 гривень за кожну квитанцію викликало суспільне обурення.

Реорганізують чернігівський міський центр зайнятості

Розпочався процес реорганізації Чернігівського міського центру зайнятості шляхом приєднання до Чернігівського обласного центру зайнятості. Про це повідомила заступник директора Чернігівського міського центру зайнятості Світлана Серб.