среда, 7 декабря 2016 г.

Муніципальна поліція в Чернігові таки буде

Цю ініціативу підтримали 38 депутатів.

Українські канали стануть платними з першого січня

Медіагрупи отримали право вимагати від операторів платного телебачення плату за мовлення каналів у їхніх мережах.

Стережись! На Чернігівщині зафіксовано перший випадок захворювання на грип

Вірусологічна лабораторія дослідила біологічний матеріал від трьох хворих на ГРВІ, у яких запідозрили грип. В одній із проб було виділено вірус грипу А(Н3N2) — сезонний.
Загалом епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ в області відповідає середньорічному рівню для цієї пори року, повідомляє ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України».

У Чернігові побувала Перша Леді

Дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Чернігів із робочою поїздкою. У рамках візиту вона взяла участь в урочистостях з нагоди Дня Збройних сил України, зустрілася з представниками ГО «Єдина родина Чернігівщини», а також ознайомилася з роботою обласного Центру соціальної реабілітації дітей «Відродження».

Мешканці проти

У центрі Чернігова мешканці воюють проти ресторану кавказької кухні

Чернігівські медичні заклади перетворять на комунальні підприємства

Міську стоматологічну поліклініку хочуть перетворити на госпрозрахункове підприємство, а в поліклініці № 1 організувати діагностичний центр.

Місто під «ковпаком»

Щоб програма «Безпечне місто» запрацювала ефективно, необхідно встановити 1000 відеокамер.

У новий рік із новим бюджетом, але технічним

30 листопада на пленарному засіданні 13-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати затвердили бюджет на 2017 рік.

В Україні хочуть фінансувати субсидії за рахунок пенсій

Відсутні 2,5 млрд грн Гройсман запропонував «позичити» в Пенсійного фонду.

Шило на мило

Замість ліквідованої служби «1553» у міськраді хочуть організувати колл-центр.

Ось і не вір у прикмети: 13 сесія стала "чорною" для заступників мера

13 сесія сьомого скликання вийшла дійсно трохи містичною та несподіваною. Розпочалася майже із годинним запізненням та з позапланового питання: звільнення заступника міського голови Валерія Бондарчука.

Не забороняти Діда Мороза в дитсадках

Олексій Нагорний пропонує не чіпати Діда Мороза і не забороняти його присутності на святах у дитсадочках.

Прибрати «міняйл»

Пан Іван Іванов хоче прибрати міняйл біля Центрального ринку.

«Великая княгиня» Юрія Сбітнєва

Побачила світ перша книга дилогії «Великая княгиня» відомого письменника, прозаїка, історика, сценариста Юрія Сбітнєва. Її презентація відбулася 30 листопада в обласній бібліотеці імені Короленка. Привітати автора з новим потужним твором, а також із двома визначними датами його життя — 85- річчям із дня народження та 70- річчям його дослідження «Слова о полку Ігоревім» — прийшло багато шанувальників його творчості.

Циркове задзеркалля

Відкриття фотовиставки «Криц» пройшло майже непоміченим, відвідувачів було небагато. Проте ті, хто прийшов, відкрили для себе неоднозначне і складне життя людей, котрі присвятили себе цирку.

У Чернігові планують створити музей історії міста

Це ініціатива Владислава Атрошенка.

Де купуватимемо ялинки?

У цьому році біля «Головпоштамту» купити ялинку або сосну Чернігівці не зможуть, повідомляє Типовий Чернігів.

Усі заступники мають відзвітувати про свою роботу

Таку пропозицію вніс депутат Ігор Андрійченко. Мер і депутати її підтримали.
Звітувати заступники будуть під час позачергової сесії, яку міський голова пропонує провести 6, 9 чи 10 грудня.

Сучасна жінка. Місія здійснена

Жінки постійно на всіх рівнях доводять, що повинні мати рівні права з чоловіками. Гендерна політика — актуальна тема в ЗМІ, на різноманітних форумах, конференціях, обговорюється вона і в соціальних мережах. В Україні впроваджується навіть закон «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» і розроблений план дій щодо виконання резолюції Ради Безпеки ООН «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року.

Хор імені Бортнянського святкує 20-річчя

Цього року відомий хоровий колектив Академічний камерний хор імені Дмитра Бортнянського святкує 20-річчя. Для людини це вік молодого завзяття. Камерний хор теж переживає творче піднесення, він сповнений планів, ідей, постійно оновлює та розширює свій репертуар. Слухачі під час «Гранд-концерту», що відбудеться сьогодні, 7 грудня, матимуть змогу почути кращі зразки хорової музики — духові, класичні, сучасні обробки народних пісень, авторські твори, які написані безпосередньо для камерного хору.

«Любіть Україну»

Третій рік поспіль у нашому місті проходить фестиваль патріотичної музики «Любіть Україну». Створений за ініціативою викладачів та учнів музичної школи № 1 ім. С. Вільконського у неспокійний час останньої революції, фестиваль об’єднав довкола себе небайдужих людей і поступово отримав статус міського. Цьогоріч у фестивалі взяли участь представники всіх чернігівських шкіл естетичного виховання.

«Береги» Володимира Наталушка

30 листопада у виставковому залі Чернігівської обласної організації Національної спілки художників України відкрилася десята персональна виставка відомого майстра станкового мистецтва, члена Національної спілки художників України, викладача Чернігівської дитячої художньої школи Володимира Наталушка. Її митець присвятив темі України, неповторності духовної величі рідного Чернігова.

Стипендію отримуватимуть не всі, а тільки найкращі

Із 2017 року студенти з усередненою четвіркою на стипендію можуть не розраховувати. Кошти від держави отримуватимуть лише ті, хто посів перші місця в рейтингу ВНЗ. Про це йшлося під час Міжвідомчої наради щодо проекту постанови КМУ «Про внесення змін до стипендійного забезпечення».