среда, 30 ноября 2016 г.

Без тепла може залишитися пів-Чернігова

За субсидії держава заборгувала «Облтеплокомуненерго» 33 мільйони.

Новації законодавства: створюється Єдиний реєстр боржників, а виконання рішень суду буде платним

5 жовтня 2016 року набрав чинності новий Закон України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» та в новій редакції викладений Закон України «Про виконавче провадження», яким передбачено створення змішаної системи примусового виконання рішень суду в Україні.

Місто не буде виділяти кошти на будівництво зупинкових комплексів

Їх хочуть побудувати за гроші підприємців.

У Чернігові відкривається група денного перебування для дітей з інвалідністю

Туди водитимуть дітей шкільного віку (від 6 до 18 років). У групі вони зможуть навчатися і спілкуватися, а значить і соціально адаптуватися.

Як позбавитися небезпечних сусідів з вигодою для себе?

Ідеться про екологічний проект «Небезпечні сусіди», який стосується побутових відходів, що становлять загрозу довкіллю: батарейки, ртутні лампи, акумулятори. До речі, ця ініціатива стала переможцем конкурсу міні-грантів за Програмою підтримки громадянського суспільства від Чернігівської міської ради в номінації «екологія».

Хор хлопчиків підкорив новий світ

Академічний камерний хор імені Д. Бортнянського, який цього року святкує своє 20-річчя, стає справжньою кузнею співочих кадрів. Про це свідчить виступ концертного хору хлопчиків, який подарував глядачам видовищний мюзикл «Підкорення нового світу». 27 листопада у філармонії відбулася прем’єра.

Від завтра пенсії зростуть, але знову не для всіх

Із 1 грудня в Україні на 10,5%, до 1247 грн, збільшуються мінімальні пенсії, а зарплати бюджетників навіть на 13%.

Управдоми по-європейськи

Чернігівськими будинками на Шерстянці та Старій Подусівці управлятиме латвійська компанія

Чернігів готується святкувати

Цього року чернігівці насолоджуватимуться різдвяною атмосферою від 19 грудня 2016 до 19 січня 2017 року. Відповідне розпорядження «Про заходи з підготовки та проведення новорічних і різдвяних свят» підписав міський голова Владислав Атрошенко.

Сміття може дорого обійтися чернігівцям

120 млн гривень міського бюджету взамін на гарну екологію. Так охарактеризував перспективи будівництва в Чернігові сміттєпереробного заводу мер міста Владислав Атрошенко.