среда, 9 ноября 2016 г.

Учитель, який ударив учня, звільнився

Юрій Корольов, вчитель та психолог Чернігівської загальноосвітньої школи №33, написав заяву про звільнення за власним бажанням. Управління освіти Чернігівської міської ради її задовольнило.

На святкову ілюмінацію Чернігова виділили більше мільйона

Під ногами хлюпає, на голову капає, а душа хоче свята. А яке ж свято без святкової ілюмінації?

Із 1 січня громадський транспорт у Чернігові може зупинитися

Через два місяці зі всіма перевізниками, які обслуговують міські маршрути, будуть розірвані договори, а значить, вони вже не зможуть перевозити пасажирів. Конкурс на пасажирські перевезення досі не оголошено та навіть його умови чітко не визначені. Про це заявили чернігівські перевізники під час зустрічі з мером міста Владиславом Атрошенком, що відбулася 4 листопада в міській раді.

Заглиблений світ мистецтва

Талановитий художник Остап Ковальчук уперше презентував своє мистецтво в Чернігові. Третього листопада у приміщенні колегіуму відкрилася його персональна виставка «Образи століть». 27 творів на різну тематику розповідають історії життя, у кожному портреті є підтекст, роздуми, спогади.

У Чернігові чоловік захворів на ботулізм

Чернігівець 1982 року народження у важкому стані госпіталізований до реанімації Чернігівської міської лікарні № 2, повідомляє ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України».

«Поліські дзвіночки» дарують радість одноліткам

У Чернігівському центрі соціально-психологічної реабілітації перебувають діти, яким нечасто посміхалась доля. Їм інколи не вистачає радості, тепла та позитивних емоцій, хоча працівники закладу намагаються робити все, щоб діти не почувалися самотніми. Днями до центру завітав дитячий ансамбль «Поліські дзвіночки».

Міська квартирна черга — відтепер в Інтернеті

Учора, 8 листопада, на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради з'явився новий розділ — «Міська квартирна черга».

Облив себе бензином та підпалив

У понеділок, 7 листопада, до Чернігівської обласної лікарні був доставлений чоловік, 1945 року народження, із термічними опіками 80% тіла.

Кабмін встановив нову ціну за закордоний паспорт

Другого листопада Кабінет Міністрів України прийняв постанову, яка змінить ціну за отримання закордонного паспорта.

Про деяких потенційних декларантів згадали із запізненням

Після скандального оприлюднення е-декларацій високопосадовців з’ясувалося, що з якихось причин до списків тих, хто має їх заповнити, не потрапили деякі категорії українців. І це не всі дорослі українці, які, на думку голови державної фіскальної служби, нашого земляка Романа Насірова, мали б заповнити декларацію, і не тільки ті, хто працює, які б мали це зробити, на думку ще одного земляка Олега Ляшка, а значно вужче коло.

Усім миром збиратимуть кошти на придбання спецавтобуса з підйомником

Придбання автобуса з підйомником, який би забезпечував вільне пересування містом людям з обмеженими можливостями — саме така мета благодійної мистецької акції «Творчість дарує Шанс», започаткованої низкою громадських організацій та державних інституцій.