среда, 2 ноября 2016 г.

Чернігів також відзначився: до АТБ біля МакДональдсу підкинули двох цуценят і ще одного – на Пухова

Двох півторамісячних цуценят нелюди підкинули прямо в пакеті. Відірвані від матері й налякані, маленькі тваринки залишилися сам-на сам із жорстоким світом.

Викинули на смітник крісло і... стару собаку

Старий, хворий, покинутий пес 
став символом об’єднання проти 
людської жорстокості інших людей

Ми відповідальні за тих, кого приручили. Здавалося б, заяложена фраза, але повторюєш її невпинно. Іноді люди з різних причин і найчастіше з дивною легкістю розлучаються зі своїми вихованцями, із якими прожили не один рік. Дехто, правда, робить це по-людськи — прилаштовує своїм знайомим або через оголошення в газетах і на спеціальних сайтах. Але більшість, на превеликий жаль і сором, просто викидають тварин на вулицю як непотрібні речі.

«Если я тебе больше не нужна»: чернігівська свідомість йде НА…нівець

Те, що відбулося у Чернігові перед виступом Світлани Лободи, є індикатором суспільної несвідомості.

Чернігівці поговорили з патрульними і з’ясували, чим поліція відрізняється від міліції

У рамках ініціативи «ПоЛіС» (поліція та спільнота) представники патрульної поліції Чернігова зустрілися із представниками громади. Такий формат спілкування назвали «Жива бібліотека»: кожен присутній міг поставити питання старшому інспектору прес-служби Управління патрульної поліції у місті Чернігові Віталю Копистко та т. в. о. заступника начальника-начальника відділу моніторингу та аналітичного забезпечення управління патрульної поліції у місті Чернігові Денисові Грищенко.

Роки летять, та школа № 1 не старіє

28 жовтня Чернігівська спеціалізована школа № 1 із поглибленим вивченням іноземних мов відсвяткувала своє 80-річчя. Народжена в далекому 1936-му, вона пережила важкі роки воєнного лихоліття, була зруйнована, відбудована і крок за кроком ішла вперед. Зараз на неї рівняються. Вона входить у 50 кращих шкіл України, а її випускники примножують славу школи в різних куточках світу.

Депутати виділили гроші на проїзд пільговикам

Дуже бурхливим було й прийняття двох Програм: Програма компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян у залізничному транспорті приміського сполучення на 2017 рік та Програма компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян у міському електро- та автомобільному транспорті загального користування на 2017 рік.

Громадськість захистила Березовий гай

Таке рішення ухвалила чергова сесія міської ради після протестів і мітингів жителів мікрорайону.
Саме в день роботи сесії громадські активісти організували мітинг, що відбувався під стінами міської ради. Вимога — припинити будівництво в Березовому гаю, причому не одного корпусу, як передбачалося рішенням міськвиконкому, а відразу всіх трьох корпусів.

Як не «проїсти» весь бюджет

Щоб місто розвивалося і нормально функціонувало, треба покращувати його інфраструктуру, а це вимагає великих капіталовкладень. Щоб їх отримати, потрібно збільшити дохідну частину бюджету і зменшити видаткову. А ось із цим у Чернігові якраз і виникають проблеми. Витрати ростуть, а доходи «топчуться» на місці.

На наступний рік комунальному телеканалу виділять 1 млн 700 тис. гривень

Цього року на роботу ТРА «Новий Чернігів» було передбачено на 100 тисяч менше — 1 млн 600 тис. грн.

Ремонтні роботи на проспекті Миру спричинили транспортний колапс

Через перекриття ділянки дороги на проспекті Миру весь громадський транспорт рухається в об’їзд вулицею Мстиславською. Але через те, що остання вузька й непристосована для руху такої кількості транспорту, там постійно утворюються пробки. І якщо приватний транспорт і маршрутки якось прямують Мстиславською, то для автобусів середньої місткості такі поїздки — просто катастрофа.