среда, 26 октября 2016 г.

Увага! Буде змінено рух громадського транспорту

Шляхи для об’їзду громадського транспорту під час перекриття руху від 24 жовтня до 1 листопада

Усіх візьмуть на облік

18 жовтня Верховна Рада прийняла в першому читанні Закон України «Про комерційний облік житлово-комунальних послуг». Авторами законопроекту є понад три десятки нардепів від різних фракцій, і він не тільки дозволить запровадити чітку систему обліку тепла, гарячої та холодної води, але й зменшить можливості виробників послуг перекладати свої втрати на споживачів.

Чернігів обирав міні-міс та міні-містера

У суботу, 22 жовтня, відбувся дитячий конкурс «Міні-міс та міні-містер» Чернігова. Двадцять талановитих претендентів на ці звання дивували публіку співами, танцями, декламуванням віршів.

Лялькарі розпочали сезон сюрпризів

15 жовтня свій 41-й театральний сезон розпочав Чернігівський ляльковий театр, якому цього року виповнюється 40. До ювілею лялькарі готуються заздалегідь і «запасають» для глядачів безліч приємних сюрпризів.

Знайшли винуватця звалища ртутних ламп

Як повідомив редакції т.в.о. начальника Сосницького відділення Менського відділу поліції підполковник поліції Євген Бардаков, це київська фірма ТОВ «Екопромсервіс».
Інформацію про небезпечне звалище правоохоронці отримали від громадян, які виявили його на території колишньої свиноферми.

Микола Носко — перший академік у Чернігові й області

На загальних зборах членів-кореспондентів і дійсних членів Національної академії педагогічних наук України 20 жовтня ректор Чернігівського Національного педуніверситету ім. Т.Г.Шевченка Микола Носко обраний дійсним членом Національної академії педагогічних наук України — єдиним у м. Чернігові й області.

Жінки – це сила

А коли вони об’єднуються – це потужна сила. У цьому переконалися всі, хто був присутній на IV форумі ділових та професійних жінок, що проходив у Чернігові.

Субсидія — тема № 1 для населення

Про найболючішу на сьогодні тему – субсидії – говорили чернігівські журналісти разом із колегами з інших областей у представництві Світового банку в Україні.