четверг, 20 октября 2016 г.

На Чернігівщині виявлена масштабна незаконна вирубка лісу


Під виглядом санітарної вирубки посадовці райагролісгоспу спиляли на 3 гектарах понад 700 кубометрів ділового лісу. За фактом незаконної порубки поліція Чернігівщини відкрила кримінальне провадження.

«Відомості» розкривають театральні таємниці

Як на сцені з’являються гігантські декорації? Звідки береться розкішне вбрання цариць, циганок, сільських красунь? То як воно, працювати в оркестровій ямі? Ці питання хоча б раз цікавили відвідувачів театру. «Відомостям» пощастило відкрити деякі закулісні таємниці, побувати над, на та під сценою і поспілкуватися із тими, хто допомагає акторові у перевтіленнях.

Зима тривоги нашої

У Чернігові 12 жовтня розпочався опалювальний сезон. Проте в перші дні склалося враження, що теплопостачальники економлять газ, бо батареї, особливо в абонентів «Облтеплокомуненерго», були ледь теплі. 

Черевички для Попелюшки

Костянтин Волошин, майстер із пошиву взуття
Одна наша читачка поділилася з «Відомостями» своєю проблемою. У дівчини — маленька ніжка 33 розміру, і зазвичай їй дуже складно підібрати повсякденне взуття. Що вже казати про модельні туфлі на високих підборах, адже так хочеться відчути себе справжньою леді. Ми не залишили нашу героїню наодинці з її взуттєвою бідою і знайшли для неї декілька варіантів вирішення проблеми.

На Закарпатті на День всіх святих буде вихідний

Мешканці Закарпаття не працюватимуть 30, 31 жовтня та 1 листопада. Натомість, субота 29 жовтня буде робочим днем. Таке розпорядження підписав голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

Як на пустому місці 1,5 мільйона заробити

Минулого тижня до редакції «Відомостей» телефонувало багато чернігівців зі скаргою на КП «Чернігівводоканал», яке своїм споживачам, у квартирах яких не встановлені лічильники води, надіслало квитанції з вимогою сплатити додатково на кожного зареєстрованого мешканця по 12,22 гривні — за період відсутності у квартирах із централізованим водопостачанням гарячої води.