среда, 5 октября 2016 г.

Будемо коректними один до одного

Днями чернігівці отримали бланки із заявами для призначення житлової субсидії та декларації про доходи й витрати осіб, які звернулися для призначення субсидії. Звичайно, для людей це зручно. Але разом із цими бланками в поштових скриньках з’явилося звернення уряду до українських родин та додаток «Чому необхідно було змінити ціну на газ».

Вдарив гривнею

Мінус 25% начальнику управління ЖКГ Ярославу Куцу і мінус 50% премії начальникам ЖЕКів за кілька неприбраних куп сміття, що трапилися на шляху мера під час суботнього рейду містом.

Дотисли: Михайло Рубан написав заяву про звільнення.

Заступник начальника міського управління освіти Михайло Рубан написав заяву про звільнення. Каже, зробив це під безпрецедентним тиском з боку начальника управління Василя Білогури і на нього особисто, і на його дружину — директора колегіуму № 11 Світлану Рубан.
Останньою краплею стало зняття всіх нарахувань на зарплату — за вислугу років,

Львівського сміття в Чернігові не буде

Депутати Чернігівської міськради на 11 сесії наклали мораторій на прийом та складування будь-якого іногороднього сміття, у тому числі й львівського, на Чернігівському полігоні твердих побутових відходів.

Встановили джерело нестерпного запаху

Розслідування провела екологічна інспекція КП «АТП-2528» як відповідь на петицію, опубліковану на сайті міськради чернігівкою Катериною Ленчик.

Чернігівці просять додаткові потяги на Київ

Петиція з відповідним змістом з’явилася 3 жовтня на сайті Чернігівської міськради.
Її автор Роман Матюхін зазначає, що на сьогодні курсує лише одна електричка, яка їздить із Чернігова до Києва й назад, о шостій годині ранку та о шостій вечора відповідно.

Конкурс вирішить, яким бути меморіалу «Захисникам України»

У Чернігові минулого тижня розпочався відкритий конкурс щодо пропозицій спорудження меморіалу «Захисникам України». Про це під час брифінгу в Чернігівській ОДА повідомила радник міського голови Тетяна Мазур.

Пальне може подорожчати

В Україні незабаром може подорожчати бензин. Причиною стануть зміни податкового законодавства — відповідний законопроект уже внесений до Верховної Ради, його розглянуть уже на наступній сесії, пише автомобільний портал mmr.net.ua.

Чи буде візовий режим із Росією?

3 жовтня під час погоджувальної ради спікер парламенту Андрій Парубій заявив, що після затримання в Москві українського журналіста Романа Сущенка не відкидає можливості запровадження візового режиму з Росією.

10-річна українка стала міні-міс світу-2016

10-річна українка з Вінниці Анастасія Дідух завоювала дві корони та кубок на XVI фестивалі моди й таланту «Міні-міс світу-2016».

«Седнівська осінь» збирала митців

На один день Седнів перетворився на великий мистецький майданчик — сюди завітала «Седнівська осінь», подарувавши гарні виступи самодіяльних колективів, танцювальних ансамблів і юних циркачів.

Олексій Биш у ролі Гамлета

Чернігівський театр ляльок ще не відкрив сезон, але перша прем’єра вже відбулася. Вистава для дорослих «Гамлет — машина» розрахована на тих, кому за 18. П’єса Гайнера Мюллера «Гамлет – машина» досі не йшла на українській сцені, і постановка твору в Чернігові — це її дебют.