среда, 14 сентября 2016 г.

Що не так із чернігівською тушонкою?

Нещодавно низка столичних ЗМІ з посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби Києва повідомила про два випадки захворювання на ботулізм, спричинених чернігівською тушонкою. У матеріалах фігурує назва продукції «Курка по-домашньому», виробник — ТОВ «Здорово», дата виготовлення — 10 лютого, і місце, де її було придбано, – «ЕкоМаркет».

У Чернігові намагалися викрасти дітей

Учора двох школярів 33 школи намагалася викрасти невідома жінка, за попередніми даними схожа на представницю ромської національності. Пообіцявши показати цирк, який має скоро приїхати до нашого міста, викрадачка посадила хлопчика на лаву, а дівчинку кудись повела.

Обкладають лічильниками з усіх боків

Від того, що енергоресурси в нашій країні дорожчають, страждають не тільки споживачі, але і їхні постачальники. Та й витрати енергоресурсів на одиницю ВВП в нашій країні значно перевищують подібні витрати в країнах ЄС, а значить, наша продукція втрачає свою конкурентоспроможність. Утім зменшення енерговитрат здійснюється зараз у кількох напрямках. А найпростіший із них — стовідсотковий облік витрачених і спожитих енергоресурсів.

На колишньому летовищі відкриється виробництво оптоволоконного кабелю

Якщо ніхто не заважатиме, уже до кінця цього року на орендованій земельній ділянці «Аеропорт-Чернігів» біля села Шестовиці розпочнеться виробництво оптоволоконного кабелю. Про це «Відомостям» розповів Микола Адалюк, керівник ТОВ «Ютекс Україна», що виступає інвестором проекту.

У Чернігові зареєстровано випадок сказу в лисиці

Третього вересня до Чернігівської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини принесли мертву лисицю. Експертиза підтвердила діагноз — «сказ».