пятница, 9 сентября 2016 г.

Чернігівці хочуть платити за газ по закону і відмовляються встановлювати загальні лічильники

Чернігівці хочуть платити за газ по закону і відмовляються встановлювати загальні лічильники
Один з останніх випадків — за адресою вул. Бєлова, 2. Мотивують тим, що отримають зайві нарахування за газ. Про це повідомив представник «Чернігівгазу» під час загальної наради в понеділок.

З ініціативою встановлювати загальнобудинкові прилади обліку газу свого часу виступив НКРЕКП. На думку регулятора, це дасть змогу зекономити кошти громадянам.

Разом з олімпійцями повернулися розмови про Палац спорту в Чернігові

Голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко та міський голова Владислав Атрошенко 6 вересня зустрілися зі спортсменами, які представляли Україну на Олімпіаді-2016 у Ріо-де-Жанейро. Олена Костевич (кульова стрільба), Дмитро Митрофанов (бокс) та Ольга Бібік (легка атлетика) розповіли про свою участь у змаганнях, подякували за підтримку вболівальникам.

Світ, у якому ми будемо жити

Уявити майбутнє з надзвичайними гаджетами, технологіями та архітектурою просто, достатньо лише увімкнути фантазію. Спрогнозувати майбутнє важче, але можливо.

У майбутньому ми можемо докорінно змінитися в питаннях світосприйняття, звичок та культури споживання. Сучасні люди вже стоять на порозі глобальних перетворень. Детальніше про них розповідає один із провідних трендвочерів світу Сюзанна Скалска.

До зими… готові?


Про підготовку міста до зими говорили на вранішній нараді у понеділок, 5 вересня. Начальник ЖКГ міста Ярослав Куц бадьоро «сипав» відсотками відремонтованих дахів і техніки, завезеного піску та недокупленої солі.

За нерухомість розрахувались, але не всі

У серпні завершилась кампанія зі сплати громадянами податку на нерухомість за 2015 рік. Це вже друга подібна кампанія, і, сподіваємось, незабаром міська податкова інспекція ознайомить нас із її підсумками.

Чи будуть дорожчати продукти харчування?

Українські експерти стверджують, що вже у вересні ціни на хліб, насамперед, на соціальні сорти, зростуть на 20%. Причини називають різні, зокрема зростання вартості електроенергії, газу, підвищення світових цін, скасування урядом регулювання цін на продовольчі товари.

Куди рухається гривня?

За останні три тижні серпня спочатку повільно, а потім прискорено гривня почала дешевшати. На початку вересня її падіння було таким швидким, що нагадало про жах минулорічного лютого.

ТЕЦ на шляху до покращення теплопостачання міста

Міський голова Владислав Атрошенко підписав документи, необхідні для отримання ТОВ «ТехНова» кредиту Світового банку в розмірі 34,9 млн дол. США для реконструкції об’єктів Чернігівської ТЕЦ. Сесія міськради схвалила таке рішення ще рік тому.

У Чернігові відкрилася виставка білоруських художників про події АТО

У Чернігівському військово-історичному музеї - відділі Чернігівського історичного музею імені В.В.Тарновського сьогодні відкрилася виставка художніх творів "Білоруси з Україною в серці".

Леонід Кучма у Чернігові говорив про ситуацію на Донбасі та стипендії

«Стипендії не будуть відмінені, я переконаний в цьому на 100% - треба ж думати про майбутнє!» – заспокоїв студентів другий Президент України Леонід Кучма 9 вересня у Чернігові.

Управління освіти збираються реорганізувати

А розпочати мер Владислав Атрошенко вирішив зі звільнення одного із найдосвідченіших працівників управління Михайла Рубана.

Зі скверу Попудренка хочуть прибрати захоронення

«Я зі всією повагою ставлюся до пам’яті наших захисників, але вважаю, що  прах воїнів має бути перезахоронений. Сподіваюся, рідні не будуть проти», - зазначив Владислав Атрошенко.

Із Дворянським зібранням збираються розібратися

Довгобуд на Валу, відомий як Дворянське зібрання, може скінчитися. Приберуть його чи все ж таки будуть добудовувати, знайшовши інвестора, невідомо. Адже зараз міська влада не може вплинути на забудовника жодним чином.

Жабки можуть повернутися

Розглянути можливість повернення улюблених багатьма поколіннями чернігівців жабок доручив мер міста Владислав Атрошенко.

Білоруси пообіцяли місяць безкоштовного тест-драйву

Електробус будуть виробляти у співробітництві з Китаєм

Під час свого візиту до Мінська на підприємство «Бєлкомунмаш» Владислав Атрошенко домовився про місяць тестування на маршрутах Чернігова тролейбуса нового покоління – саме ця модель тролейбуса брала участь у тендері.

Куц і Кириченко отримали попередження за підготовку до зими

«У мене складається враження, що всю інформацію ви отримуєте від своїх підлеглих, сидячи по кабінетах. 

Мер хоче піднімати місцевого виробника

Для цього запропонував провести рекламну кампанію із залученням комунальних ЗМІ, а в магазинах розклеювати спеціальні наліпки: на кшталт «Зроблено в Чернігові».

ЧТУ хочуть перевести на аутсорсинг?

Інакше кажучи, передати до управління в інші руки. Якщо цього не робити, потрібно серйозно вивчити перспективи діяльності ЧТУ, наголосив В. Атрошенко на позачерговій нараді у четвер.

Де, що і як: мер хоче предметно бачити, як готуються до зими

Тому на вранішню нараду 13 вересня, яка знову буде присвячена підготовці до зими, конкретно – до опалювального сезону,замовив детальну карту міста із відповідними позначками.