четверг, 25 августа 2016 г.

У Чернігові затримали псевдо-мінера

4 серпня, в День незалежності на чергову частину ГУНП в Чернігівській області надійшла анонімна інформація про закладену вибухівку на одному із вокзалів.
Враховуючи те, що це був святковий день, головним для співробітників поліції було забезпечення спокійного відпочинку та запобігання паніки в місті.

Полтавщина: гостинна, креативна, містична і незабутня

Ніби барвиста мозаїка полтавська земля — чого тут тільки немає! Унікальна гончарна глина, родючі чорноземи, цілющі мінеральні води — знамениті миргородські курорти складуть конкуренцію Баден-Бадену! А ще: вишиті рушники, сорочки, скатертини, квітчасті домоткані килими, розписи на стінах. Навіть самогонний апарат у краєзнавчому музеї — ніби симпатичний глечик, проте хитро змайстрований. А салотопка — така керамічна каструлька з носиком — не зайва була б у господарстві. Усе тут до дрібниць продумане, майстерно зроблене, з любов’ю оздоблене.

Наші "Клейноди" на Хрещатику

 24 серпня, у День Незалежності України, на Хрещатику біля мерії Києва відбувся концерт «Єдина країна» за участі творчих колективів з усіх куточків нашої країни.Завершували концерт незрівнянні «Сіверські клейноди». Глядачі підспівували й танцювали під запальні номери відомих чернігівських артистів.

Бути «Кікіморою»


 Стати непомітним, злитися із «зеленкою» чи на інший місцині. Ось завдання «Кікімори» — одного з видів маскувального костюма, яким найчастіше послуговуються снайпери, використовують групи розвідки та диверсії. Однак той спецодяг, яким зараз користуються наші бійці далекий від ідеалу. Чернігівець Артем Джек-Курашвілі розробив більш досконалий варіант.