вторник, 23 августа 2016 г.

Василь Лопата малює не лише гроші

Із творчістю видатного художника Василя Лопати знайомий кожен українець — і це без перебільшення. Адже його творчий доробок ми щодня тримаємо в руках — це гривневі банкноти, на яких рукою художника зображені видатні постаті нашої історії. Але оформлення грошових знаків — лише невеличка сторінка творчості митця, позаяк його роботи зберігаються в кращих музеях світу.

Займуться в'їздом до міста і Алеєю Героїв

На вересневий та жовтневий виконкоми керівники всіх підрозділів мають підготувати свої пропозиції щодо планування на наступний рік. Таке доручення дав Владислав Атрошенко під час вранішньої наради в понеділок.

Мер дав "відмашку" на звільнення педагогів-пенсіонерів

Міський голова під час розширеної наради, що відбулася в міськраді 22 серпня, запропонував ввести віковий ценз — 70 років — для педагогів міста.

Кошти з батьків не збиратимуть?

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко запропонував припинити практику збирання грошей із батьків на потреби шкіл та садочків. Необхідну суму є можливість закласти до бюджету на 2017 рік.

Прибуток із нашої кишені

Читачі «Відомостей», певно, не забули, як уряд обґрунтовував необхідність підвищення ціни газ: через низькі тарифи НАК «Нафтогаз України» задекларував у 2014 році збитки в сумі 114 мільярдів гривень.

Без води, а гроші плати-2

У № 27 від 6 липня «Відомості» розповідали, що ПАТ «Облтеплокомуненерго» шляхом маніпуляцій із термінами дії тарифів намагається отримати від споживачів гарячої води зайві гроші. Ми сподівалися, що цього разу теплопостачальники утримаються від незаконних дій, злякаються проголошеної в країні боротьби з корупцією. Не злякались! Днями чернігівці отримали квитанції на оплату послуги теплопостачання за липень.

Коли льотчики плачуть

Підполковник авіації Валентин Яшин, випускник 1954 року.
20 серпня в Чернігові традиційно зібралися випускники різних років Чернігівського вищого військового авіаційного училища. Цього року легендарному ЧВВАУЛ виповнилося б 65, якби воно існувало. Але від 1995 року, коли училище розформували, тут відзначають ювілеї з сумним додатком — якби. Проте навіть неіснуюче воно продовжує консолідувати й гуртувати людей довкола пам’яті про славні перемоги та справжні подвиги своїх вихованців.