среда, 17 августа 2016 г.

Військкомат запрошує бажаючих

Усім військовозобов’язаним, які протягом останніх років змінювали адресу проживання, сімейний стан або в яких відбулися зміни в стані здоров’я, військовий комісар Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату Олег Ламмерт рекомендує прибути до військового комісаріату для уточнення облікових даних.

«Дорогу життя» закривають

Усю торгівлю, що нині ведеться поза межами офіційних ринків, переміщують на їхню територію.

У Чернігові пройде концертний марафон до Дня Незалежності

Як повідомила «Відомостям» начальник управління культури та туризму міськради Олена Савченко, він розпочнеться об одинадцятій ранку в Центральному парку культури та відпочинку й триватиме в режимі нон-стоп майже шість годин. У ньому візьмуть участь найкращі аматорські колективи та виконавці Чернігівщини.

Виставка квітів буде: без примусу та в економ-форматі

Головна відмінність від попередніх років — участь за власним бажанням. «Ніякої «примусовщини». Ми раді всім учасникам і готові співпрацювати з усіма установами, але нікого не примушуємо робити це», — каже начальник управління культури та туризму міськради Олена Савченко.

У Чернігові знову знімають кіно

Тепер чотирисерійну мелодраму з робочою назвою «Будинок на холодному ключі».Фільм знімає кінокомпанія «МАМАС ФІЛЬМ ПРОДАКШН» для телеканалу «Україна».Режисер фільму Тарас Дудар, оператор-постановник Олександр Земляний. У головних ролях знімаються столичні артисти театру й кіно Марина Коняшкина, Павло Баршак, Вікторія Скицька, Влад Никитюк, Дмитро Лаленков.

Чернігівець підкорив Піднебесну харизмою

Фото зі сторінки Павла Звенигородського ВК

Ексклюзивне інтерв'ю"Відомості" поспілкувалися з чернігівцем Павлом Звенигородським, який став кращим знавцем китайської мови в Європі і другим - у світі.

Кому добавлять грошей. Сесія поділила 165 мільйонів

На черговій сесії депутати ділили гроші — 165 мільйонів. Запланували багато корисного і для медицини, і для освіти, і для ЖКГ. Але не обійшлося і без «забаганок» на кшталт критої ковзанки та казкового експреса.

Хто сидітиме без світла у вересні

Перелік будинків, у яких буде відключення електроенергії при проведенні планових ремонтів 
у вересні 2016 року

У Чернігові СБУ затримала на хабарі начальника відділу екологічної інспекції

Затримали на хабарі

У Чернігові співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою затримали на хабарі начальника відділу екологічної інспекції одного з комунальних підприємств міськради.
Посадовець разом з посередником вимагав від місцевого приватного підприємця шість тисяч гривень за нестворення перешкод у торговельній діяльності.