воскресенье, 14 августа 2016 г.

«Відомості» на дорогах Чернігова

У рамках місячника безпеки дорожнього руху пильність поліцейських на дорогах посилиться. Окремі екіпажі контролюватимуть найбільш аварійно-небезпечні ділянки (таких, за словами головного патрульного Чернігова Олександра Леонова, 9), а також ділянки з підвищеною аварійністю (18). Тому не варто дивуватися, що патрульна машина стоїть на місці: так виявляють водіїв-порушників.

«Відомості» ще раз «пішли у патруль». Разом із поліцією наш журналіст провів дві з половиною години. За цей час виявили одне порушення правил дорожнього руху та спіймали одного водія напідпитку.


Одним із «найпопулярніших» для порушень місць є перехрестя біля ТЦ «Hollywood». Деякі водії замість того, аби проїхати вниз у напрямку проспекту Миру та розвернутися там, перетинають суцільну лінію біля заправки. Такий поспіх може обернутися ДТП, адже інші учасники дорожнього руху не очікують подібних маневрів.

Коли «Відомості» приїхали на місце, патрульні вже спіймали порушника. Водієві загрожує штраф у розмірі від 255 гривень. (Відео з місця пригоди Ви можете переглянути на нашій сторінці у Фейсбук).

За словами поліцейських, коли водії бачать патрульну машину, бажання порушувати зникає. «Відомості» були свідком того, як один керманич в останню хвилину передумав перетинати суцільну подвійну лінію.

Інший патруль виявив водія напідпитку. Підозра виникла тоді, коли машина пригальмувала на зупинці громадського транспорту, а потім рушила далі. Вимогу зупинитися керманич виконав не одразу. Подібні дії дали підстави для проведення алкотесту. Результат був вражаючий – більше двох проміле (допустима норма 0.2).


На думку поліцейського Мальцева, ще не всі водії знають про те, що штрафи за керування у нетверезому стані підвищилися  - і тепер становлять 10200 гривень.

Згідно статистки за сім місяців 2016 року, причиною 18% скоєних ДТП є керування у стані алкогольного сп’яніння. Усього на Чернігівщині сталося 411 аварій, в результаті яких 73 особи загинуло, 484 травмовано.

Діна ВОНГ