среда, 10 августа 2016 г.

Мер запропонував одягнути всіх водіїв громадського транспорту в уніформу

На думку Владислава Атрошенка, уніформа має бути єдина як для працівників ЧТУ, так і для водіїв приватних маршруток.Він каже, що часто-густо водії громадського транспорту їздять у неохайному вигляді (і з цим не можна не погодитися), тож єдина й обов’язкова уніформа, наприклад, білі або блакитні футболки, виправила б ситуацію.

ЧТУ разом із ЧНТУ вивчатиме пасажиропотік

60 тролейбусів і 120 автобусів одночасно - така кількість громадського транспорту щодня виходить на маршрути в Чернігові. Цифри оприлюднив начальник управління транспорту та зв’язку міськради Олександр Бєльський під час розширеної наради.64 тролейбуси — це те, що ще може перевозити пасажирів (4 тролейбуси — резерв про всяк випадок). І хоча парк ЧТУ нараховує 95 рогатиків, 10 із них уже «мертві» й навіть ремонту не підлягають. У вересні до Чернігова збираються київські експерти, які будуть вивчати стан інших, а значить, і їхню долю.

Керівник ЧТУ Дмитро Лавренюк пропонує купляти вживані автобуси - у Відні

Фото з Інтернету  alex-shutyuk.livejournal.com

Після невдачі із закупівлею тролейбусів керівництво міста вирішило звернути увагу на поповнення автобусного парку ЧТУ.

Онкодиспансер стає клінічною базою медакадемії

1 вересня з Національною медичною академією післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика (НМАПО) буде підписаний офіційний договір про співпрацю, згідно з яким Чернігівський онкодиспансер буде клінічною базою академії. Таку інформацію надав «Відомостям» головний лікар медзакладу Валерій Зуб.

Замість 5-го тролейбуса тимчасово буде автобус 5 А

У зв’язку з проведенням будівельно-монтажних робіт із реконструкції водогону на вулиці Гагаріна від 15 серпня 2016 року і до закінчення робіт (орієнтовно жовтень 2016 року) тролейбусний маршрут № 5 буде замінено на аналогічний автобусний маршрут № 5 А.

Із 1 вересня тарифи на опалення від ТЕЦ знизяться

Із 1 вересня в Чернігові тарифи на тепло та гаряче водопостачання для споживачів КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА» знизяться на 10–12%. Про це повідомив директор підприємства Олександр Шевченко.

Чернігівець Павло Звенигородський визнаний найкращим знавцем китайської мови в Європі


Фото з сайту ciknlu.kiev.ua

4 серпня в Китаї випускника Чернігівської школи № 1, а нині студента Київського національного лінгвістичного університету Павла Звенигородського визнали найкращим знавцем китайської мови серед студентів Європи.

Chernihiv Jazz Open 2016: вразить і здивує


Уже всьоме в Чернігові пройде фестиваль джазової музики Chernihiv Jazz Open. 10 та 11 вересня містяни зможуть почути видатних джазових виконавців з України, Франції, Грузії та США.

Затримали злочинців, які перевозили нелегалів у коробках

Чоловіків для перетину кордону
запакували як багаж у картонні коробки

Завдяки злагодженим діям Національної поліції України у ніч із шостого на сьоме серпня на території кількох регіонів України були затримані учасники злочинної групи, яка займалася незаконним перенаправленням мігрантів із країн Південно-Східної Європи через кордон України на територію країн ЄС.

У Чернігові проклали велошляхи. Поки лише схематично

Будівництво велодоріжок
обійдеться Чернігову в 10 мільйонів євро


«Попередня схема велосипедної інфраструктури на 2016–2020 роки» була представлена 5 серпня у міській раді. Наразі це просто концепція, розроблена представниками громадської організації «Вільний простір». Мешканців Чернігова закликають долучитися до обговорення.

Стати копом, або Як «Відомості» патрулювали Чернігів

Патрульна поліція Чернігова охороняє спокій нашого міста майже півроку. За цей час довіра до правоохоронців нового формату вже почала потроху міцніти, хоча скептичне ставлення досі перевищує адекватну норму. Керуючись принципом не судити про щось, поки не спробуєш на собі, «Відомості» на одну ніч вийшли на патрулювання.