среда, 3 августа 2016 г.

Гроші на траву

Замість того, щоб облаштувати очисні споруди на Стрижні, гроші вирішили пустити на газони.

ШАХРАЇ «НАГРІЛИ» ЧЕРНІГІВЦІВ БІЛЬШ НІЖ НА 70 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

29 липня по допомогу до поліції звернулися одразу троє жителів обласного центру із заявами про скоєні відносно них злочини.

Застрелив випадково

НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ВІД ПОСТРІЛУ З МИСЛИВСЬКОЇ РУШНИЦІ ЗАГИНУЛА ДИТИНА

Прощавай, лікарне № 4…

Чернігівська лікарня № 4 уже ніколи не буде іншою: її існування як окремого закладу закінчується, і вона входить до складу міської лікарні № 1.

У день по потопельнику

Тонуть, як правило, добре хильнувши спиртного
Тільки за три дні на Чернігівщині потонуло троє людей.
1 серпня поблизу с. Деснянського Коропського району було виявлено та піднято на поверхню тіло 37-річного чоловіка. Увечері він разом зі знайомими відпочивав біля водойми. Пішов купатися після вживання алкоголю.

Бухгалтерія подвійних стандартів

За рахунок перевиконання бюджету збільшать зарплату, але… тільки працівникам органів місцевого самоврядування. На це з міської казни виділяють 8,2 мільйона гривень.

Ремонт доріг у складчину

Благоустрій приватного сектору відтепер здійснюватиметься за спеціальною програмою. Передбачається дольова участь у співфінансуванні з бюджету і від громадян.

Не буде гарячої води

Гарячої води від ТЕЦ не буде

До відома мешканців Чернігова!


У зв’язку з проведенням випробувань теплових мереж згідно з графіком, затвердженим Чернігівською міською радою, від 9 до 10.08.2016 р. гаряча вода до житлових будинків, установ і організацій міста, які підключені до КЕП «Чернігівська ТЕЦ» фірми «ТехНова» в цей період подаватися не буде.

МОЗ скликає засідання РНБО з питання вакцинації

Уляна Супрун звернулася до Порошенка і Турчинова з проханням скликати засідання РНБ

Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що відомство ініціює засідання РНБО з питання вакцинації дітей.