вторник, 2 августа 2016 г.

Поліція охорони отримала жетони


Заступник начальника Управління поліції охорони в Чернігівській області Ігор Магдибор, начальник відділу кадрового забезпечення Олександр Граб та командир роти Олександр Плясун вручили поліцейським охорони спеціальні жетони з індивідуальними номерами.

МВС наказом від 23.12.2015 № 1614 затвердив Порядок оформлення, обліку, видачі спеціальних жетонів поліцейським, зразок спеціального жетона, його опис і графічне зображення. Відтепер кожен поліцейський охорони має спеціальний жетон з індивідуальним номером, що посвідчує його належність до органів, закладів та установ Національної поліції України, підтверджує повноваження, встановлені Законом України «Про Національну поліцію».

"Основними завданнями поліцейських охорони є попередження злочинних посягань та оперативне затримання зловмисників. Професійність, підготовленість та згуртованість колективу – запорука досконалої роботи", - наголосив заступник начальника Управління поліції охорони в Чернігівській області Ігор Магдибор.Управління поліції охорони
в Чернігівській області

ВДВ І ССО: шануймо наших воїнів ще більше

Традиційно 2 серпня біля пам'ятника воїнам-афганцям  зібралося повітряно-десантне братство Чернігівщини відзначити свій професійний День ВДВ.  Святом це складно назвати, адже поминають і згадують полеглих побратимів. Сьогодні  десантники  суворі, стримані і небагатослівні, хоча  радість від зустрічі з друзями ще гостріша на тлі війни нинішньої.  

Поліцейські діляться враженнями про тестування

Чернігівські поліцейські проходять атестаційне тестування. Ця перевірка має виявити професійний рівень, особисті якості та встановити спроможність надалі працювати в апараті Національної поліції України або органах поліції.

Вітаємо десантників із професійним святом


Сьогодні Україна відзначає День Високомобільних десантних військ.

В Україні новий посол Німеччини

Новопризначеним представником ФРН в Україні став Ернст Вольфганг Райхель. Він замінив Крістофа Вайля, який обіймав цю посаду з 2012 року.

"Десна" перемогла "Нафтовик"

30 липня чернігівська «Десна» здобула перемогу над охтирською командою «Нафтовик-Укрнафта». Цей матч мав би бути першим домашнім для чернігівців. Однак у зв’язку з реконструкцією стадіону ім. Гагаріна, гостей приймали у Києві. Це не завадило нашим футболістам залишити перемогу за собою з рахунком 1:0. Автор переможного голу - півзахисник Олександр Волков.

Стала енергія у Чернігові шукає логотип

Відповідно до розпорядження міського голови Валдислава Атрошенка від 19 липня, з 1 по 9 вересня проводитимуться Дні сталої енергії. Оргкомітет заходу оголошує два конкурси: на кращі фото-картину «Яскравий приклад енергозбереження» та логотип заходу.