среда, 20 июля 2016 г.

ЧОМУ УКРАЇНЦІ ТАК І НЕ ДОЧЕКАЛИСЯ ІНДЕКСАЙЦІЇ ЗАРПЛАТ


Не варто плутати індексацію з плановими змінами, закладеними в бюджет. Індексації, яку мали були здійснити з 1-го червня, так і не відбулося. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новини України - From-UA заявив експерт Фонду суспільної безпеки, економічний оглядач Юрій Гаврилечко.

Минобороны: Дело по питанию в Десне может проходить как госизмена

Фото: Википедия

В твердом сыре была выявлена кишечная палочка, а в масле - грибок кандида, мясные консервы не соответствовали требованиям ГОСТа, говорят в Минобороны.

Під час пожежі дачного будиночку загинув 49-річний чоловік


Виклик на пожежу дачного будинку у садовому товаристві "Каштан". чернігівські рятувальники отримали 20 липня близько о пів на шосту ранку.

З осені в Україні курсуватиме двоповерховий потяг


Фото: intercity.kiev.ua

Два електропоїзди Skoda EJ675 City Elephant Укрзалізниця придбала ще в 2012 році до чемпіонату Європи 2012. Електропоїзд складається з шести двоповерхових вагонів і має 607 місць, розрахований на експлуатацію зі швидкістю до 160 км на годину.

У Чернігівській міській раді хочуть закупити нові машини


Чиновники пересядуть на нові автівки
Чиновники пересядуть на нові автівки

Перевагу надають трьом маркам: «Рено» з дизельним двигуном, «Шкода» чи «Тойота». Ця інформація була озвучена під час розширеної наради, що відбулася 18 липня.

Аномалія: на Чернігівщині зафіксували кілька погодних рекордів

Олена Березкіна

За кілька днів жителі Чернігівщини і добряче підсмажилися, і ледь не потонули.

Хто сидітиме без світла в серпні: графік відключень

Перелік будинків, у яких буде відключення електроенергії при проведенні планових ремонтів у серпні 2016 року

Гарячої води не буде! Ремонтують тепломережу

До відома мешканців міста Чернігова!

Міністр обіцяє пенсіонерам революційні зміни

Михайло БІЛЕНЬКИЙ

Останнім часом знову з’явилось багато розмов щодо майбутнього нашої пенсійної системи. Зокрема про підвищення пенсійного віку до 65 або аж до70 років. Нібито цього вимагає МВФ. Та й усі пам’ятають, що це стверджував пан Яценюк, який приписав собі збереження чинного віку виходу на пенсію.

Новий наказ відкрив двері реанімацій для родичів та друзів. Громадськість радіє, медична спільнота не в захваті


Новий наказ відкрив двері реанімацій для родичів та друзів
Тепер можна безперешкодно
відвідувати родичів в реанімації
Олена БЕРЕЗКІНА

Нещодавно Міністерство охорони здоров’я видало наказ, яким дозволяється рідним і знайомим безперешкодно відвідувати пацієнтів у реанімації. Згідно з документом, відвідувачі мають право на допуск до реанімації 24 години на добу в будь-який день тижня. Пацієнти та їхні родичі зітхнули з полегшенням, медична спільнота поставилася до наказу дуже стримано.

На папері жити стало краще, але не веселіше

Михайло БІЛЕНЬКИЙ

Нещодавнє оприлюднення даних державної служби статистики про рівень споживчої інфляції в червні та в І півріччі 2016 року викликало подив у пересічних громадян та експертів. Дефляція в червні та інфляція 4,9% за півріччя нібито свідчать про стабільність споживчих цін, а разом із даними про зростання заробітної плати — про реальне покращення добробуту українців. Виникає питання: а чому тоді постійно мова йде про підвищення цін і тарифів, а посадовці навіть і не намагаються це спростовувати.

Чудеса декомунізації. Село Жовтневе перетворилося на Рождественське


Деяким населеним пунктам пощастило — вони отримали благозвучні чи історичні назви, а деяким — не дуже. Серед останніх — колишнє село Жовтневе Коропського району. Воно отримало наче й милозвучну, але абсолютно не українську назву — Рождественське. За нормами українського правопису і традиціями нашого народу село мало б іменуватися Різдвяне.