среда, 13 июля 2016 г.

У чому українські олімпійці поїдуть до Ріо?

Фото glavnoe.ua
Діна ВОНГ

У Києві 11 липня презентували екіпіровку олімпійської збірної України. Були представлені парадні та тренувальні комплекти, повсякденний одяг для олімпійського селища, вбрання для церемоній відкриття, закриття ігор та церемоній нагородження.

Будівництво притулку для бездомних тварин міська влада пообіцяла розпочати в цьому місяці


Леся КОВАЛЕНКО
У Чернігові мають розпочати будівництво притулку для тварин
У липні у Чернігові мають розпочати будівництво
притулку для бездомних тварин


У Чернігові врешті-решт побудують пункт тимчасового утримання безпритульних тварин. На початку червня відбувся тендер, переможцем якого стало підприємство ТОВ «Спецсервіс АДС».

«Зараз проходить оформлення та отримання дозволів на будівельні роботи, іде погодження зі всіма службами, і вже наприкінці липня підприємство приступить до будівельних робіт», — запевнив нас начальник управління ЖКГ міської ради Ярослав Куц. І додав, що притулок будуватиметься у промисловій зоні на вулиці Любченка за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища міського бюджету Чернігова.

Нагадаємо, що будівництво притулку для тварин — проект довгограючий, історія з яким тягнеться уже фактично п’ять років. Будемо сподіватися, що дубль два буде більш успішним, ніж попередній.

Смоляне озеро в очікуванні, коли його почистять

Смоляне озеро: перемовини тривають

Леся КОВАЛЕНКО

Міська влада сподівається, що «смоляне озеро» — природну западину приблизно 630 м2, заповнену шламовими фракціями вуглеводнів, почистять орендарі території ТОВ «Промислово-фінансова група «УКР-МЕТ».