вторник, 12 июля 2016 г.

Шановні рідні загиблих захисників України!

20–21 серпня цього року в Чернігові відбудеться Всеукраїнська акція «Єдина родина України».
З усіх куточків нашої держави до міста над Десною з’їдуться члени сімей загиблих героїв. Захід відбуватиметься під гаслом «Біда не зламала. Біда об’єднала».
Чернігівщина завжди пам’ятає, завдяки кому над нею світить мирне сонце. Тому наш обов’язок — підтримати сім’ї, які втратили найрідніших людей.
У рамках акції буде замінено банер на Стелі вшанування загиблих, встановленій на Красній площі Чернігова.
Велике прохання до членів родин загиблих воїнів: якщо ви бажаєте внести корективи у біографічні дані чи змінити фото близької людини, будь ласка, зверніться до Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю ОДА за адресою:
м. Чернігів, вул. Шевченка, 7 (вхід із боку вулиці Шевченка), кабінет № 3;
тел. 0462-67-58-91; e-mail: siver1928@gmail.com - Слєзко Ігор Іванович.
Крім того, усі ваші побажання та зауваження ви можете висловити, зв’язавшись із головою громадської організації членів сімей загиблих військовослужбовців «Єдина Родина Чернігівщини» Миколою Миколайовичем Шанським. Тел. 0462-60-60-44; e-mail: pilkaER2015@gmail.com

Візьміть участь в нашому весільному опитуванні

Комітет Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя наразі розглядає законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері державної реєстрації актів цивільного стану щодо приведення їх у відповідність з європейськими стандартами».
Якщо документ набере чинності, українці укладатимуть шлюб по-новому. Розписатися можна буде у будь який-день, навіть у день подання заяви. Необхідність обґрунтовувати такий поспіх теж відпадає. Тобто, не потрібно зазначати причину – хворобу, вагітність та інше. Як Вам таке? Висловіть свою думку в нашому опитуванні або в коментарях.