четверг, 23 июня 2016 г.

Пропонуються безкоштовні путівки для учасників АТО

Оздоровлення учасників АТО-2016

Безкоштовні путівки для учасників АТО
Учасники АТО зможуть оздоровитися в 12 санаторіях
Затверджений розподіл санаторно-курортних путівок для надання послуг санаторно-курортного лікування учасникам бойових дій на 2016 рік від Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО.

Пивкомбинату виповнилося 40 років

Лідер пивоваріння відзначає ювілей

Пивкомбинату "Десна" 40 років

40 років тому в Чернігові народився завод «Десна». Спочатку це було невелике підприємство, але вже тоді на виробництві впроваджувалися новітні чеські технології, а пиво варилося на основі артезіанської води. Саме завдяки цьому смак чернігівського пива був неповторний і швидко завоював прихильність споживачів. За 40 років завод не здав своїх позицій, а постійно нарощував темпи виробництва. Він виріс, змужнів і перетворився на одного з найбільших та найпотужніших виробників пива в Україні. Крім того, змінив назву і став частиною міжнародного лідера пивоваріння — компанії Anheuser-BuschInBev, яку в Україні представляє «САН ІнБев Україна».

Мер розпорядився взятися за собачників на пляжі

«Собакам тут не місце!» —наголосив мер і розпорядився пляжників із собаками на «Золотий берег» «не пущать»

Собакам заборонять гуляти на пляжі
Поліцейських зобов'яжуть слідкувати, щоб на пляжі не було собак

До уваги внутрішньо переміщених осіб

Пенсійний фонд повідомляє

На Чернігівщині триває бригадне тактичне навчання з бойовою стрільбоюНа військовому полігоні, поблизу селища Гончарівське, що на Чернігівщині, високий рівень підготовки і бойовий вишкіл під час проведення бригадних тактичних навчань з бойовою стрільбою продемонстрували резервісти - учасники навчальних зборів.

Вже третій день поспіль тут не вщухають вибухи і постріли, у небі кружляють гелікоптери, працюють танки, визначені цілі «поливають» із «Градів» та ствольної артилерії. Під час практичної фази навчань підрозділи танкової бригади вміло відбили наступ умовного противника та провели контратаку.

Подібних навчань із резервістами за кількісним складом в історії незалежності ще не було, - розповідають офіцери оперативного командування «Північ».


За легендою навчань, умовний противник порушив домовленості про мир і став просуватися територією нашої держави. Тож пересічні бійці оперативного резерву на полігоні відновили свої практичні навички і, у разі повномасштабної агресії, першими підуть захищати Батьківщину.

За плечима багатьох резервістів війна на Донбасі. Тож продемонстровані високі показники стали результатом як попередньої підготовки бійців у бойових умовах у зоні АТО, та і спланованих під час навчального збору практичних заняттях з відновленням набутих навиків у складі підрозділів. 


Керівник навчань, командувач оперативного командування «Північ» генерал-майор Олександр Локота високо оцінив рівень виконання бойових завдань особовим складом танкової бригади під час практичного етапу. За його словами, головним завданням збору стала перевірка готовності військ в найкоротші терміни провести доукомплектування підрозділів та забезпечити наявні військові частини особовим складом за штатом воєнного часу. Найближчим часом за результатами навчань буде проведено ретельний аналіз роботи всіх задіяних органів військового управління та розроблені відповідні системні рішення, щоб надалі ефективно керувати процесом надходження оперативного резерву у війська.Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України у м. Чернігові

Чернігівця Сергія Бондарця відзначили за порятунок дівчинки з вогню

Чернігівський герой-рятівник Сергій Бондарець
Сергій Бондарець врятував з вогню 6-річну дівчинку

«За проявлений героїзм, співпереживання та небайдужість» у міській раді нагородили Сергія Бондарця. Чоловік, який витяг із полум’я шестирічну дівчинку та допоміг врятуватися її опікуну, себе героєм не вважає: «Найбільше переживаю за те, якби мене там не було. Допоміг би хтось чи ні?»

Залізнична лікарня знайшла господаря

Залізнична лікарня Чернігів
Обласна влада бере лікарню на свій баланс

Така інформація прозвучала під час розширеної наради, що відбулася в Чернігівській міській раді 21 червня. За словами міського голови Владислава Атрошенка, зараз є домовленість між облдержадміністрацією, міською радою та облрадою, що вони візьмуть на свій баланс усю інфраструктуру лікарні, а потім невелику її частину передадуть міській громаді. Мова йде про приміщення поліклініки та ділянку землі у 1,5–2 гектари.

На Чернігівській ТЕЦ новий директор

На Чернігівській ТЕЦ новий директор
Чернігівська ТЕЦ

Директором КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА» призначено Олександра Шевченка. Відповідний наказ підписала генеральний директор ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА» Олена Таранік.

Заходи з нагоди Дня Конституції України


Від 24 до 29 червня в Чернігові відбудуться заходи з нагоди Дня Конституції України.

Очікуємо потяг «Чернігів–Львів»
Якщо він з’явиться, чернігівці матимуть подякувати І.І. Іванову, який зареєстрував електронну петицію на сайті міської ради з вимогою відкрити потяг у названому напрямку.