среда, 21 декабря 2016 г.

Карантин? Карантин!

Ще в понеділок на ранковій нараді В. Атрошенко наполегливо питав начальника управління охорони здоров’я В. Кухаря і начальника управління освіти В. Білогуру, чи не час дітей відправляти на дочасні канікули у зв’язку із захворюваністю на грип.

Обидва начальники переконували — поки що такої потреби немає, принаймні до наступного понеділка можна працювати спокійно.

За інформацією В. Кухаря, станом на понеділок, 19 грудня, епідпоріг не був перевищений. Хоча в деяких школах кількість дітей, які захворіли, дуже висока. Це школи 2, 3, 7, 9, 12, 23, 29 та інші.
А вже ввечері на відкриті міської ялинки на Красній площі мер привселюдно заявив: канікули розпочинаються вже з четверга, 22 грудня. Очевидно, після отримання уточнених даних і було прийняте таке рішення.

У прес-службі міської ради підтвердили цю заяву міського голови, але пояснили, що очікується підписання відповідного розпорядження. А вже після цього стартують офіційно позапланові шкільні канікули — карантин.

Довідка

Як повідомляє головне управління Державної санітарно-епідеміологічної служби України, минулого тижня на Чернігівщині захворіло 10217 осіб, але рівень захворюваності був нижче епідпорогу на 3,9%. Госпіталізована 361 особа, із них 260 дітей.

Перевищення з епідемічного порогу зареєстровано в Бахмацькому, Борзнянському, Городнянському, Ічнянському, Коропському, Менському, Ніжинському, Носівському, Семенівському, Сосницькому, Срібнянському районах та м. Ніжині.

У Чернігові захворіло 3337 осіб, із них дітей — 2184, рівень захворюваності нижче епідемічного порогу на 14,8%.

Алла ПРИМА


Комментариев нет:

Отправить комментарий