среда, 7 декабря 2016 г.

У новий рік із новим бюджетом, але технічним

30 листопада на пленарному засіданні 13-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати затвердили бюджет на 2017 рік.

Загальний обсяг доходів міського бюджету міста Чернігова на 2017 рік з урахуванням міжбюджетних трансфертів прогнозується в обсязі 2111,7 млн грн.

Серед правок, які вносили депутати під час засідання, — фінансування спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств. Адже, як ми повідомляли раніше, у проекті бюджету ці кошти не передбачалися. На їхнє фінансування загалом передбачено 2,3 мільйона гривень.

Бюджет суто технічний, адже ним на 2017 рік передбачено підвищення мінімальної заробітної плати у розмірі: із 1 січня — 1600 гривень, із 1 травня — 1684 гривні, із 1 грудня — 1762 гривні на місяць.

За словами міського голови Владислава Атрошенка, із підвищенням мінімальної заробітної плати до 3200 гривень міський бюджет «піде в мінус» на 300 мільйонів гривень. Адже тоді на зарплатню бюджетникам доведеться витратити 600 мільйонів гривень. Тобто якщо складати бюджет реальний з урахуванням мінімальної зарплати в розмірі 3200 грн, то він буде дефіцитний.

Як зазначив Владислав Атрошенко, ці цифри — лише приблизні розрахунки. Утім Чернігівський міський голова наголосив на тому, що в разі офіційного підвищення розміру мінімальної заробітної плати в державі до 3200 грн наявність у нашого міста вже прийнятого збалансованого бюджету на наступний рік розширить його як очільника міста можливості в діалозі з урядом про додаткові субвенції.

Комментариев нет:

Отправить комментарий