среда, 7 декабря 2016 г.

У Чернігові побувала Перша Леді

Дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Чернігів із робочою поїздкою. У рамках візиту вона взяла участь в урочистостях з нагоди Дня Збройних сил України, зустрілася з представниками ГО «Єдина родина Чернігівщини», а також ознайомилася з роботою обласного Центру соціальної реабілітації дітей «Відродження».

Вона акцентувала увагу на тому, що на Чернігівщині є тісна співпраця між владою та волонтерським організаціями щодо допомоги родинам воїнів. «Я думаю, що з вашої області візьме приклад решта областей України і також долучиться до допомоги», — зазначила Марина Порошенко.

Під час візиту дружина Президента України презентувала власний проект «Книга Миру», у якій діти загиблих захисників країни залишили свої родинні фотографії та побажання про мир в Україні. Дружина Президента зазначила, що Чернігівщина — дев’ятий регіон України, що приєднався до проекту, підхопивши естафету від Дніпра.

У рамках візиту разом із керівництвом області, міста і родинами загиблих захисників Вітчизни пані Порошенко поклала квіти до Меморіальної стели загиблим учасникам АТО.

Олена БЕРЕЗКІНА

Комментариев нет:

Отправить комментарий