среда, 7 декабря 2016 г.

Циркове задзеркалля

Відкриття фотовиставки «Криц» пройшло майже непоміченим, відвідувачів було небагато. Проте ті, хто прийшов, відкрили для себе неоднозначне і складне життя людей, котрі присвятили себе цирку.

Усі, хто хоч раз побував у цирку шапіто, запам’ятовують яскраву обгортку, що супроводжує кожну виставу. За лаштунками цирку все не так весело.

Київські фотохудожники Олександр Синельников, Тетяна Красна та Даниїл Проскурін спробували показати життя артистів з іншого боку. «Криц» — фотопроект саме про життя сучасного цирку шапіто.

Олександр Синельников, ідейний натхненник проекту, спочатку хотів втілити його в життя у стаціонарному цирку. Але випадково потрапив у шапіто і разом із друзями «захворів» цирком. Вони бували там майже щодня і просто спостерігали за людьми, які наполегливо працювали, щоб подарувати людям краплинку щастя.

Фотографії збирали майже півтора року. Але розповідати про фото — невдячна справа. Треба просто подивитися ці чорно-білі світлини, щоб отримати власне незабутнє враження від проекту.

Марта ЄЛІСЄЄВА

Комментариев нет:

Отправить комментарий