среда, 14 декабря 2016 г.

Чернігівці були серед перших

На етапі кубку світу з біатлону, який у неділю завершився у словенській Поклюці, в індивідуальних гонках сильна стать української збірної виступала невдало, і вся надія була на естафету 4х7,5 км.

На першому етапі біг Артем Прима, і хоча в першій стрільбі він скористався одним додатковим патроном, далі біг і стріляв бездоганно та вивів нашу команду на третє місце.

Інший наш земляк Сергій Семенов узагалі був кращим на вогневих рубежах і деякий час навіть лідирував, та через хронічний біль у гомілці зменшив швидкість, але команда продовжувала боротись за медалі. Ускладнив цю боротьбу Віталій Кільчицький, який у стрільбі стоячи використав три додаткові патрони, і Дмитро Підручний на останньому етапі не зміг подолати француза Мартена Фурлада, росіянина Антона Шипуліна та німця Сімона Шемпа. Утім це на сьогодні найсильніші біатлоністи світу. Але й четверте місце — це безумовно успіх українців, адже позаду опинились багаторічні лідери — команди Норвегії та Австрії.

Але найбільшого успіху цього дня і від початку сезону досягла українська команда в жіночій естафеті 4х6 км у складі Ірини Варвинець, Юлії Джими, Олени Підгрушної та Анастасії Меркушиної. Наша оновлена команда склала конкуренцію переможницям (німкеням) та срібним призеркам (француженкам) і завоювала бронзу. А стріляли наші найкраще.

Михайло БІЛЕНЬКИЙ

Комментариев нет:

Отправить комментарий