среда, 21 декабря 2016 г.

Сталася пожежа в Центрі реабілітації дітей «Відродження»

Низка надзвичайних ситуацій у Чернігові не припиняється. Не встигли чернігівці оговтатися від обвалу гуртожитку, як ще одна неприємна новина – запалала будівля Центру реабілітації дітей-інвалідів «Відродження».

Інформацію про пожежу МНСники отримали о 16-й годині 20 грудня. За адресою центру на вул. Доценка терміново виїхали п’ять екіпажів рятувальників. Спрацювали дуже оперативно: вже за кілька хвилин після початку робіт вогонь вдалося локалізувати. А вже о 16.40 пожежа була остаточно ліквідована.

З офіційної інформації, оприлюдненої на сайті ДСУ з надзвичайних ситуацій, відомо, що внаслідок пожежі знищено 20 кв. м будівельних матеріалів. Пожежа сталася у приміщенні, яке саме будується, тож постраждалих немає.

На місці події кореспонденти «Відомостей» побачили обгорілі всередині стіни, пошкоджені двері. Рятувальний екіпаж, який ще перебував біля «Відродження», надавати будь-які коментарі відмовився.


Але нам вдалося дізнатися, що робоча версія займання – порушення правил безпеки під час проведення вогневих робіт (того дня саме велися зварювальні роботи на третьому поверсі. Скоріш за все, іскри потрапили на утеплювальний матеріал). За попередніми даними, будівельні роботи на об’єкті виконувало ДП «УкрСіверБуд».

В адміністративному корпусі, який безпосередньо межує з новобудовою, знаходився обслуговуючий персонал центру. Усього на території перебувало 70 осіб працівників та будівельників. Вони оперативно покинули будівлю до того, як дим встиг розповсюдитись.
Відомості за даним фактом внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань за ознаками ч. 1 ст. 270 Кримінального кодексу України «Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки». Цю інформацію «Відомостям» підтвердила прес-офіцер Чернігівського відділу поліції Наталя Човпило.

Діна ВОНГ

Комментариев нет:

Отправить комментарий