среда, 7 декабря 2016 г.

Чернігівські медичні заклади перетворять на комунальні підприємства

Міську стоматологічну поліклініку хочуть перетворити на госпрозрахункове підприємство, а в поліклініці № 1 організувати діагностичний центр.

Мер міста порекомендував начальнику управління охорони здоров'я міськради Владиславу Кухарю організувати діагностичний центр і зібрати там усе комунальне діагностичне обладнання. Скоріш за все, діагностичний центр буде розташовуватися на базі поліклініки № 1.

На сьогодні всі діагностичні послуги платні, тільки незрозуміло, кому вони приносять дохід. Щоб прибрати корупційну складову, мер запропонував зібрати все обладнання в одному місці, щоб легше було проконтролювати його експлуатацію. Також він дав доручення начальнику управління охорони здоров'я чітко розробити категорії пільговиків, які обслуговуватимуться безкоштовно. На його думку, до них слід віднести: людей старше 70 років, дітей до 12 років, інвалідів, важкохворих.

І ще одне нововведення, що стосується сфери охорони здоров'я. Мер запропонував на базі міської стоматологічної поліклініки створити госпрозрахункове комунальне підприємство, підзвітне міськраді, мотивуючи тим , що всі послуги цієї медустанови платні.

Комментариев нет:

Отправить комментарий