среда, 7 декабря 2016 г.

«Любіть Україну»

Третій рік поспіль у нашому місті проходить фестиваль патріотичної музики «Любіть Україну». Створений за ініціативою викладачів та учнів музичної школи № 1 ім. С. Вільконського у неспокійний час останньої революції, фестиваль об’єднав довкола себе небайдужих людей і поступово отримав статус міського. Цьогоріч у фестивалі взяли участь представники всіх чернігівських шкіл естетичного виховання.

На думку директора музичної школи Ольги Астаф’євої, фестиваль має на меті, перш за все, виховання патріотизму в підростаючого покоління. Діти знайомляться з великим творчим здобутком держави, вивчають твори українських композиторів як народного, так і класичного напрямків. Учасники фестивалю підготували гарні номери, лунали твори на музику М. Глінки, Х. Малишка, Я. Степового, І. Шано, І. Берковича та інших.

Яскраво прозвучала композиція на музику та слова Тіни Кароль «Україна — це ти» у виконанні зведеної капели бандуристів «Надія» двох музичних шкіл. Теплий відгук у слухачів викликав виступ ансамблю школи № 2 у складі Тетяни Грищенко, Світлани Мірошниченко, Марини Мойсієнко, Євгенія Капралюка та Михайла Гребеника, який виконав «Анданте» В. Єрзунова. Гарячими оплесками нагородили вокальний ансамбль «Гармонія», лауреатів міжнародних та всеукраїнських конкурсів Яну Коломієць, дует «Україночки», Мирославу Буденну, Петра Ребенка та інших.

Усі учасники отримали почесні дипломи.

Марта ЄЛІСЄЄВА

Комментариев нет:

Отправить комментарий