пятница, 16 декабря 2016 г.

Чемпіонкою світу з бодібілдингу стала чернігівка Ірина Козлова

 Від 29 листопада до 5 грудня в Паттаї (Таїланд) проходив 8 чемпіонат світу з бодібілдингу. І золото на ньому впевнено здобула наша землячка Ірина Козлова.


Ірина змагалася з титулованими спортсменками з Таїланду, В’єтнаму, Індії та Малайзії у категорії до 55 кг.

Тренувалася жорстко та наполегливо. І це була найскладніша підготовка. Перед Іриною стояло завдання скинути 6 кг (у міжсезоння спортсменка важила 61) та працювати над пропорціями. Зокрема приділяла увагу стегнам і сідницям. Шість місяців щоденних вправ, суворого графіку та жорсткої дієти — і світове золото з бодібілдингу приїхало до Чернігова.

Тепер Ірина планує взяти участь в одному з найпрестижніших світових змагань — ARNOLD CLASSIC (заснований Арнольдом Шварценеггером). Однак боротися за нагороду поїде через рік — потрібно привести тіло в ідеальну форму, адже на цьому чемпіонаті, за словами Ірини, виступають кращі з кращих.

А поки що спортсменка відновлюватиме здоров’я і тренуватиметься у «лайтовому» режимі. «Узагалі я не можу відпочивати. Це моя проблема — невміння розслабитися. Але я працюю над собою», — сміється чемпіонка.
Ірина їздила на чемпіонат у складі команди Всеукраїнської федерації бодібілдингу, фітнесу та атлетизму UBPF. До речі, ще дві українки в категорії «бікіні» здобули золото. У цілому жіноча збірна посіла друге місце в світі. Чоловіки теж виступили гідно — два бодібілдери у своїх категоріях завоювали 2 призові місця.

Діна ВОНГ

Комментариев нет:

Отправить комментарий