среда, 7 декабря 2016 г.

Муніципальна поліція в Чернігові таки буде

Цю ініціативу підтримали 38 депутатів.

Що робитимуть


Контролюватимуть екологічний стан, благоустрій, розміщення тимчасових споруд та їхній демонтаж, нецільове використання земельних ділянок, стихійну торгівлю; боротимуться із продажем алкогольних напоїв у нічний час та заїздом автомобілів у пішохідну зону.

Одними з головних аргументів на користь нової структури є необхідність формування «активної громадянської позиції щодо збереження довкілля», а також «можливість отримувати додаткові кошти, які мали б надходити до міського бюджету (земельний податок, орендна плата, штрафи). Про це йдеться у пояснювальній записці до проекту рішення.


Який штат?


У Чернігові працюватимуть 22 співробітники муніципальної поліції. Із них директор, бухгалтер, юрисконсульт; діловод та кадровик ділитимуть одну ставку на двох. Безпосередньо інспекторів буде 16 на два підрозділи з керівниками: благоустрою та екологічної безпеки (6+4 особи, які здійснюватимуть велопатруль) та протидії стихійній торгівлі (6).


У скільки обійдеться?


На фінансування КП «Муніципальна поліція» у 2017 році планують виділити 3799,2 тис. грн, із яких 1665,0 витратять на придбання необхідного обладнання та меблів. На заробітну плату виділять 1386,1 тис. грн. У середньому за місяць муніципальний поліцейський зароблятиме близько 5 тис. грн.


А де ще?


Структура муніципальної поліції успішно працює у Львові, Вінниці, Житомирі, Рівному, Дніпрі, Луцьку, Одесі. Для впровадження КП у Чернігові керувалися досвідом Луцька, Львова та Вінниці.

Діна ВОНГ

Комментариев нет:

Отправить комментарий