среда, 7 декабря 2016 г.

Українські канали стануть платними з першого січня

Медіагрупи отримали право вимагати від операторів платного телебачення плату за мовлення каналів у їхніх мережах.

Із 1 січня в Україні набуває чинності законопроект № 3504, який вносить зміни до закону України про телебачення і радіомовлення щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги.

Таким чином, із нового року медіагрупи отримують право вимагати від операторів платного телебачення плату за мовлення каналів у їхніх мережах.

На сьогодні медіагрупи озвучили мінімальну вартість свого контенту для мереж платного ТБ при укладанні договорів у грудні цього року. Зазначимо, що канали продаються тільки пакетами.

Пакет каналів 1+1 media (6 каналів: 1+1, 2+2, ТЕТ, Плюсплюс, Уніан ТБ і Бігуді) — 0,75 грн за 1 абонента на місяць.

Пакет каналів StarLightMedia (6 каналів: СТБ, ICTV, Новий канал, QTV, М1 і М2) — 0,75 грн за 1 абонента на місяць. Пропозиція дійсна до 1 січня, із 1 січня вартість дистрибуції складе 1,5 грн за абонента.

Пакет каналів Медіа Група Україна (3 канали: Україна, НЛО TV та Індиго TV) — 0,45грн за 1 абонента на місяць.

Пакет каналів Inter Media Group (9 каналів: Інтер, НТН, Мега, Enter-фільм, Піксель, K1, K2, Zoom та EuroNews) — 3 грн за 1 абонента на місяць.

Усі ціни, зазначені вище, мають одну обмовку — медіагрупи будуть погоджувати вартість із кожним провайдером залежно від його абонентської бази.

Вартість дистрибуції в кабельних мережах також озвучив 5 канал — 0,1 грн за одного абонента на місяць.

1 комментарий:

  1. При цьому для розповсюдження програм універсальної програмної послуги провайдер не зобов'язаний укладати договори з відповідними телерадіоорганізаціями. Достатньо власнику кабельної мережі об'явити тендер для Мовників телеканалів на доставку телепрограм споживачу. Звісно за плату з прибутку Мовника, а не за рахунок абонплати.

    ОтветитьУдалить