среда, 7 декабря 2016 г.

Ось і не вір у прикмети: 13 сесія стала "чорною" для заступників мера

13 сесія сьомого скликання вийшла дійсно трохи містичною та несподіваною. Розпочалася майже із годинним запізненням та з позапланового питання: звільнення заступника міського голови Валерія Бондарчука.

«За» проголосувало 27 депутатів, п’ять — проти і двоє — утрималися.

Міський голова Владислав Атрошенко наголосив, що це його особиста ініціатива, адже підстав для звільнення Бондарчука вдосталь.

У пояснювальній записці зазначається, що основними причинами для звільнення Бондарчука послужили відсутність затвердженої комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, незатверджена «Концепція Генерального плану» та зволікання з питанням щодо виділення земельних ділянок для учасників АТО.

Згідно з проектом рішення, Бондарчука звільнили з 1 грудня із формулюванням : «грубе порушення своїх посадових обов’язків».

Були намагання звільнити на 13-й сесії ще одного профільного заступника міського голови — Олександра Кириченка. На цьому наполягали депутати з «Нашого краю».


За їхніми словами, підставою для звільнення є неякісні встановлені вуличні світильники, винуватцем чого вони вважають пана Кириченка. Як відомо, довкола встановлення світильників вуличного освітлення в Чернігові розгорівся скандал. ТОВ «Юркомплектсервіс Плюс», який згідно з договором з управлінням ЖКГ Чернігова здійснює технічний нагляд за виконанням робіт із модернізації мереж зовнішнього освітлення Чернігова, неодноразово заявляв, що підрядник ТОВ «ДВРП-монтаж» виконує роботи з чисельними порушеннями.
Але за це рішення проголосувало тільки 14 депутатів.

До речі, невиконання підрядником робіт може призвести до блокування рахунків управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради. Як пояснив начальник міського казначейства, якщо роботи в межах бюджетного року не виконані, кошти повертаються розпоряднику коштів. Такі вимоги чинного законодавства.

Як нам повідомили в управлінні ЖКГ, поки що вони працюють у штатному режимі, рахунки не заблоковані. Але, боронь, Боже, це відбудеться, недалеко й до колапсу в місті. Адже Чернігів може «потонути» у снігу та власному смітті.

Комментариев нет:

Отправить комментарий