четверг, 24 ноября 2016 г.

Газові війни продовжуються

Тепер їх жертвою стали мешканці будинку на проспекті Перемоги, 143 (у районі П’яти кутів), які відмовилися від загальнобудинкового лічильника.

У цьому будинку газівники 16 листопада мали намір встановити загальнобудинковий лічильник газу, але мешканці не дали їм цього зробити. У результаті газівники відрізали будинок від газу. Газопостачання у 112-квартирному будинку не було майже тиждень.

Не допомогло і втручання заступника міського голови Олександра Кириченка, який у п’ятницю вів перемовини з головою правління ПАТ «Чернігівгаз» Аллою Яровою, але так і не зміг знайти з нею порозуміння.

Газ поновили лише в понеділок. Мешканці будинку поки що домовилися з представниками газової компанії, що вони дозволять встановити все обладнання під монтаж лічильника, а ті в свою чергу протягом двох місяців не будуть встановлювати загальнобудинковий лічильник на цьому будинку. Люди обурені діями газівників, кажуть, що вже звернулися із заявою про неправомірні дії «Чернігівгазу» до поліції, суду, НКРЕКП, написали листа до Президента України Петра Порошенка та уповноваженої Верховної Ради з прав людини Валерії Лутковської. Наразі готують заяву до прокуратури та лист до Кабміну.

Мешканці будинку на проспекті Перемоги, 143 вважають, що співробітники ПАТ «Чернігівгаз» своїми діями порушують Закон України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» та не виконують свої обов’язки щодо надання якісних послуг споживачам, які вони справно сплачують. Крім того, вони впевнені, що підзаконні акти, на які посилаються газовики, не можуть бути вищими за закон, і вважають, що правда на їхньому боці.

Леся КОВАЛЕНКО

Комментариев нет:

Отправить комментарий