среда, 30 ноября 2016 г.

Без тепла може залишитися пів-Чернігова

За субсидії держава заборгувала «Облтеплокомуненерго» 33 мільйони.

Із 53 мільйонів гривень нарахувань за тепло в жовтні 33 мільйони гривень становили субсидії, які «Облтеплокомуненерго» до сих пір не компенсувала держава.

Про це заявив голова правління компанії Віктор Геращенко під час наради в міській раді, що відбулася 25 лютого.

«У жовтні частка субсидій складала 33 мільйони, у грудні буде вже 60 мільйонів. Якщо нарахування по субсидіях надійдуть у понеділок, ми розрахуємося за газ. Якщо ні, ми не зможемо це зробити. Що може вплинути на ліміти газу з 1 грудня», — каже Віктор Геращенко.

При цьому він не виключає такої ситуації, що у випадку неотримання ліміту на газ тепловики будуть змушені з 1 грудня відключити опалення, хоча й сподівається, що цього не станеться.Атрошенко хоче звернутися до уряду


Мер Чернігова Владислав Атрошенко доручив підготувати листа до Прем’єр-міністра України, міністрів енергетики та соціальної політики, усіх народних депутатів України від Чернігівщини про неможливість функціонування теплоенергетики на місцях в умовах дії трьох чинних постанов Кабінету Міністрів України. Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Перша постанова регулює розподіл коштів, одержаних за тепло, автоматично відраховуючи 85% надходжень на користь НАК «Нафтогаз України», друга — регулює порядок обігу житлових субсидій, створивши на сьогодні дефіцит обігових коштів теплогенеруючих компаній на фоні профіциту сум зарахованих субсидій. Третя постанова регулює тарифне питання, закладаючи на майбутнє зменшення норм споживання фактично у 2 рази. За Атрошенка, вступ у дію нових норм споживання означає для міського бюджету Чернігова збитки в 50 млн грн.

Чернігівський міський голова вважає за необхідне інформувати уряд про ситуацію, наслідком якої може бути просто зупинення теплової галузі, та просити про термінове вжиття заходів щодо її дерегуляції.


Комментариев нет:

Отправить комментарий