среда, 9 ноября 2016 г.

«Поліські дзвіночки» дарують радість одноліткам

У Чернігівському центрі соціально-психологічної реабілітації перебувають діти, яким нечасто посміхалась доля. Їм інколи не вистачає радості, тепла та позитивних емоцій, хоча працівники закладу намагаються робити все, щоб діти не почувалися самотніми. Днями до центру завітав дитячий ансамбль «Поліські дзвіночки».

Славетний колектив музичної школи № 2 виховав уже цілу плеяду гарних музикантів і готується відсвяткувати своє 35-річчя. Вихованцям було про що розповісти і що показати своїм одноліткам. Його солісти продемонстрували справжнє музичне диво на ударних інструментах.
Вихованці центру теж показали, на що вони здатні. Музична розвага «Сукня для осені» захопила як господарів, так і гостей. Відчувалося, що діти старанно готувалися і намагалися все зробити на відмінно.

Одні концертні номери змінювали інші. Дует бандуристок «Україночки» заспівав українських пісень, солісти «Поліських дзвіночків» виконали світові хіти та музичні п’єси чернігівського композитора Маргарити Демиденко.

Музичний керівник реабілітаційного закладу Діана Третьякова, яка підготувала і провела захід, подякувала виконавцям і запросила частіше приходити на гостини.

Марта ЄЛІСЄЄВА

Комментариев нет:

Отправить комментарий