четверг, 24 ноября 2016 г.

Кошти, зекономлені на фонтанах, витратять на зупинки

Головний комунальник міста Ярослав Куц пообіцяв, що вже на початку нового 2017 року в місті будуть змонтовані два перші сучасні зупинкові комплекси.

На це використають кошти, зекономлені при будівництві фонтанів. Ярослав Куц пообіцяв, що вони будуть європейського вигляду за принципом столичних. Каже, що зараз зупинкові комплекси такого типу масово монтуються в Києві, вартість кожного — 100 тис. грн. Ярослав Куц запропонував обладнати зупинку на вулиці Рокоссовського біля церкви Всіх Святих.

На думку Владислава Атрошенка, почати монтаж нових зупинкових комплексів треба з центральної частини , наприклад, на зупинці на вул. Київській, біля міського Палацу культури або на Лісковиці. Своє бачення мер мотивує тим, що перші два комплекси будуть невеликі (вони плануються трьох типів) без додаткових павільйонів для торгівлі, тож їх треба розміщувати на зупинках із невеликим пасажиропотоком.

Крім того, Владислав Атрошенко дав розпорядження відповідним службам підготувати паспорт прив'язки зупинок трьох типів із місцем їх точного розташування на карті міста.

Леся КОВАЛЕНКО

Комментариев нет:

Отправить комментарий