четверг, 24 ноября 2016 г.

Будівничому нації присвячується

Цього року в Україні відзначають 150 років із дня народження Михайла Грушевського — видатного політичного діяча, голови Центральної Ради Української Народної Республіки.

Навіть сьогодні важко оцінити його внесок у розбудову нашої держави. Саме під його керівництвом ухвалювалися рішення про державні атрибути, розроблялася перша конституція. Це вчений світового рівня, спадщина якого ще до кінця не вивчена.

Історично-мистецький захід, присвячений 150-річчю видатного українця, відбувся 18 листопада в музичній школі № 2. У заході взяли участь школи естетичного виховання міста й центральна бібліотека імені М. Коцюбинського.

Лунала гарна українська музика, присутніх ознайомили з багатогранною творчістю видатної людини. Продемонстрували також цікавий документальний фільм «Пишемо історію. Михайло Грушевський». У концертній залі школи діяла виставка учнів художньої школи «Краса і велич нашої держави», яку вони теж присвятили ювілейній даті. Дев’ять дивовижних творчих робіт учнів та випускників виконані на високому професійному рівні.

Марта ЄЛІСЄЄВА

Комментариев нет:

Отправить комментарий