среда, 16 ноября 2016 г.

Чернігівські таеквондисти блискуче виступили на Всеукраїнських змаганнях

У Рівному 4–6 листопада відбувся відкритий Кубок Всеукраїнського союзу тхевондо для всіх вікових категорій. Бої проходили у двох розділах — спаринг (масогі) та формальні вправи (туль) в особистому й командному заліках.

Чернігів представляли десять бійців спортивного клубу «РАТІБОР». Вони посіли на цих змаганнях призові місця і привезли до Чернігова дві золоті, дві срібні та шість бронзових медалей.

Зокрема в командному тулі здобули перше (хлопці 7–8 років) і третє (хлопці 11–12 років) місця. В особистому тулі другу сходинку посів Роман Друзенок, третю — Іван Романов та Аліса Горбань. В особистому спарингу чернігівці взагалі захопили п’єдестал: 1 місце — Артур Бондаренко, 2 — Олександр Манжула, 3 — Аліса Горбань, Дар’я Кезля та Олександр Ковбаса.

За першість у відкритому Кубку Всеукраїнського союзу тхеквондо боролися спортсмени не лише з України, а й із Болгарії та Молдови. Загалом у змаганнях взяли участь 370 тхеквондистів із 24 спортивних клубів.