понедельник, 14 ноября 2016 г.

Хатія Деканоїдзе подала у відставку

Про це очільниця Національної Поліції написала на свій сторінці у мережі Facebook.

У повідомленні Хатія Деканоїдзе підбила підсумки року своєї роботи на посаді (українську поліцію очолила 4 листопада 2015 року). Зокрема, вона відзначила завершення реформи патрульної поліції, тотальну переатестацію правоохоронних органів, створення незалежного рекрутингового центру, структури внутрішньої безпеки, управління з захисту прав людини, упровадження прозорої конкурсної системи відбору слідчих, дільничних, оперативників.

Крім досягнень, Деканоїдзе зупинилася й на тих моментах, які не вдалося реалізувати. «Я буду чесна і скажу, що нам також не вдалося викорінити корупцію в наших органах… Очистити від корупції та зловживання владою найбільший правоохоронний орган країни – це набагато важче завдання, яке потребує не одного року роботи та політичної волі», - ідеться у повідомленні.

Деканоїдзе натякнула на фактор впливу політиків на роботу поліції. «Вважаю за свій обов’язок звернутися до політиків та чиновників усіх рівнів – починаючи від народних депутатів, та завершуючи найвищими кабінетами з проханням і навіть вимогою відмовитись від втручання в роботу Національної поліції».

У повідомленні також окреслені шляхи подальшої роботи, зокрема необхідність фінансування поліції та реформа органів прокуратури та судів.

«Моя функція виконана. Однак, на жаль, моєї волі та повноважень було недостатньо для реалізації змін. У зв’язку з цим, я заявляю про свою відставку. И вважаю за необхідне в найкоротші строки провести відкритий та прозорий конкурс на пост нового голови Національної поліції України», - підсумувала Хатія Деканоїдзе.

За попередньою інформацією, т. в. о. голови Національної Поліції стане перший заступник Вадим Троян.

Діна ВОНГ

Комментариев нет:

Отправить комментарий