среда, 9 ноября 2016 г.

На святкову ілюмінацію Чернігова виділили більше мільйона

Під ногами хлюпає, на голову капає, а душа хоче свята. А яке ж свято без святкової ілюмінації?
Ось і вирішили члени виконкому Чернігівської міськради на закупівлю нових освітлювальних гірлянд виділити з міського бюджету 1 мільйон 57 тисяч гривень.

На ялинці планують заощадити та обійтися старою штучною багаторазового використання.

Новими гірляндами планують прикрасити весь центр міста: будинки, дерева й саму будівлю міськради. Крім того, передбачається зробити «ілюміновані» арки на вході до скверу імені Попудренка, на початку Алеї Героїв та на вході до парку на проспекті Миру.

Святкову ілюмінацію планують купувати якісну, тож вона має послужити для міста не один рік.

До речі


Кабінет Міністрів затвердив графік вихідних днів на новорічні та різдвяні свята


Про це повідомив перший заступник міністра соціальної політики України Василь Шевченко. Жителі країни отримають додатково два вихідні. Оскільки Новий рік, 1 січня, випадає на неділю, то додатковим вихідним буде понеділок, 2 січня.

Різдво Христове, 7 січня, припадає на суботу. Тому ще одним вихідним буде понеділок, 9 січня. Таким чином, на Новий рік українці будуть відпочивати три дні поспіль: 31 грудня, а також 1-2 січня, і на Різдво — від 7 до 9 січня.

У цілому на майбутні свята кількість вихідних складе 11 днів з урахуванням звичайних вікендів. Розпорядження Кабміну має рекомендаційний характер, і перенесення робочих днів на підприємствах та в організаціях визначатимуть керівники.

Як повідомляли ЗМІ, головна ялинка столиці буде 26 метрів у висоту із 42 тисячами ліхтариків. Також повідомлялося, що новорічна ялинка на Софійській площі в столиці України відкриється 16 грудня.


Комментариев нет:

Отправить комментарий